У МЗС Білорусі відповіли Зеленському: не потребуємо «заїжджених порад»

У МЗС Білорусі відповіли Зеленському: не потребуємо «заїжджених порад»
Автор Марія Петренко в Новини

У Міністерстві закордонних справ Білорусі заявили, що країні в нинішній ситуації потрібна підтримка і розуміння, а не «заїжджені поради».

Як передає портал Завтра , про це заявив офіційний представник МЗС Білорусі Анатолій Глаз.

Loading...

Так в МЗС відреагували на заяву українського президента Володимира Зеленського, який, коментуючи протести в Білорусі, сказав, що, якби був на місці діючого білоруського президента Олександра Лукашенка, через місяць провів би нові, чесні вибори під міжнародним моніторингом.

«Знаєте, Україна – братська для нас країна, і український народ – братський для білорусів. Тому, звичайно, в цей вир непростий для нашої країни момент хотілося б відчути якусь підтримку або хоча б розуміння, а не слухати вже заїжджені з усіх боків поради. Зараз точно ми потребують не їх », – заявив офіційний представник МЗС Білорусі Анатолій Глаз, якого цитує TUT.by .

Відзначимо, що за його словами, якщо подивитися на недавню історію України, «досвіду в деяких питаннях їм не позичати».

«Ось тільки результат цих політичних експериментів вже точно не переконує український, і не тільки їх, в їх правильності і корисності. Більш того, на нашу думку, в українського керівництва ще багато років буде багато більш важливих питань, якими потрібно щодня займатися всередині своєї країни замість того, щоб роздавати поради сусідам », – зазначив Око.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю європейському телеканалу «Євроньюс» , яке повинні оприлюднити повністю 25 серпня, а поки опублікували 22 серпня лише невеликий уривок, сказав:

«Якби мене запитали, що б я зробив на місці Олександра Лукашенка? Чесно? Уявімо, що я впевнений в собі. Упевнений у виборі народу. Я впевнена людина. Як я можу заспокоїти всіх? Я б точно сказав: через місяць нові вибори – я йду, йдіть, хто хоче. Міжнародні спостерігачі – я всіх би запросив. Всіх. І сказав до народу Білорусі: будь ласка, виберіть. І після цього результату не було б питань ні у кого. Я в цьому впевнений. Якби Олександр Григорович переміг – він би переміг. А якби перемогла інша людина – значить, інша. Але все було б спокійно, без крові, чесно – і увійшло б в історію ».

Раніше ми повідомляли, що в Мінську на «Марш нової Білорусі» зібралися майже 200 тисяч мітингувальників.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...