Хвиля ізоляції в Італії: влада країни прийняла несподіване рішення

Хвиля ізоляції в Італії: влада країни прийняла несподіване рішення
Автор Марія Петренко в Новини

Міністр охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца заявив, що нової хвилі ізоляції через коронавируса не буде. Міністр підкреслив, що система охорони здоров'я країни стала набагато сильніше в порівнянні з лютим і березнем.

Як передає портал Завтра , відповідну заяву зробив міністр охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца.

Loading...

Відзначається, що незважаючи на відсутність планів введення загальнонаціонального карантину, влада Італії розглядають можливість введення обмежень в окремих регіонах країни, в разі спалахів захворюваності.

Раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що нинішнє зростання кількості випадків інфікування коронавірусів європейські країни зможуть побороти і без вимушеного локдауна.

Тобто, ВООЗ не бачить необхідності введення європейськими країнами повторного локдауна через нинішнього приросту числа випадків COVID-19. Про це 20 серпня заявив регіональний директор ВООЗ в Європі Ганс Клюге.

За його словами, за останні кілька місяців європейські країни отримали великий досвід боротьби з подальшим поширенням коронавируса, тому тепер вони набагато краще підготовлені, ніж на початку пандемії Covid-19.

Нагадаємо, що ВООЗ дали однозначну відповідь, чи повинні діти носити маски.

Раніше ми повідомляли, що Міністерство охорони здоров'я по-новому буде визначати індикатор лікарняних ліжок.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...