У Зеленського є всі можливості для наступу на Крим – Турчинов

У Зеленського є всі можливості для наступу на Крим – Турчинов
Автор Марія Петренко в Новини

У президента Володимира Зеленського зараз «є всі можливості, на відміну від 2014 року, щоб реалізувати наступ на Крим».

Як передає портал Завтра , про це заявив колишній секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, який зараз очолює штаб партії «Європейська солідарність».

Loading...

Так Турчинов, який під час анексії Криму Росією в 2014 році був виконуючим обов'язки президента, відреагував на заяву Зеленського про те, що в Україні повинні давати свідчення ті, «хто без бою подарував частину України».

«Багато людей причетні до цього, починаючи від Януковича і тих, хто знищував обороноздатність нашої країни. Але, на жаль, допитуватися будуть не вони. Допитувати вони будуть намагатися тих, хто сьогодні опонує цій владі. Але у пана Зеленського є всі можливості, на відміну від 2014 року, реалізувати наступ на Крим, і ми йому готові в цьому допомогти. Але, на превеликий жаль, я боюся, що «договірняк» з Росією для нього значно важливіше, ніж захист української землі », – сказав Турчинов під час прямої трансляції Радіо Свобода урочистостей до Дня Незалежності.

Виступаючи 24 серпня з промовою на урочистостях з нагоди Дня Незалежності президент Володимир Зеленський заявив, що ті, хто без бою віддав частину української території, повинні давати свідчення.

«Ми будуємо саме таку країну! Країну, яка завжди готова дати відсіч. І байдуже, хто атакує: агресор, вірус, світова криза. Країну, де ті, хто без бою подарував частину території, будуть свідчити, а не проповіді по патріотизму », – сказав президент.

Нагадаємо, що раніше Олександр Турчинов, який після втечі екс-президента України Віктора Януковича з країни в 2014 році виконував обов'язки глави держави, стверджував, що під час анексії Криму Росією більше 70% українських військових на півострові перейшли на бік агресора », а в українського Генштабу був відсутній план контрзаходів.

Раніше ми повідомляли, що Росія блокує створення моніторингової місії в Криму.

Також нагадаємо, що фінський телеканал показав карту з «російським» Кримом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...