Україна посилила охорону на кордоні з Білоруссю

Україна посилила охорону на кордоні з Білоруссю
Автор Желізняк Олександр в Новини

Прикордонна служба України посилено охороняє кордон з Білоруссю, де відбуваються масові протести проти Олександра Лукашенка. Прикордонники кажуть, що не допустять провокацій.

Як передає портал Завтра , про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

«Залучені додаткові сили і засоби, щоб забезпечити належний захист кордону. Ці заходи спрямовані в першу чергу на недопущення нестандартних ситуацій або будь-яких провокацій », – заявили в службі.

Там додали, що для забезпечення надійної охорони ресурсів у них є достатньо.

«У Держприкордонслужби достатньо ресурсів, щоб забезпечити надійну охорону кордону з Білоруссю», – про це Голова ДПСУ Сергій Дейнеко зазначив в День Державного Прапора України, під час перебування на українсько-білоруській ділянці кордону.

Нагадаємо, що 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента, і після оприлюднення даних перших екзитполів, де перемога була за Лукашенко, білоруси вийшли на акції протесту в багатьох містах країни. Протести тривають вже більше двох тижнів.

17 серпня Україна відкликала свого посла з Білорусі через «неприпустимих дій Мінська». Володимир Зеленський розкритикував дії білоруської силовиків щодо протестуючих і закликав місцеву владу до діалогу з народом.

Нагадаємо, що Тіхановском зустрінеться з заступником держсекретаря США .

Раніше ми повідомляли, що в МЗС Білорусі відповіли Зеленському: не потребуємо в «заїжджених радах».

Джерело: Народна Правда