Володимир Зеленський привітав українців з Днем Незалежності

Володимир Зеленський привітав українців з Днем Незалежності
Автор Марія Петренко в Новини

Президент Володимир Зеленський під час промови на урочистому святкуванні Дня Незалежності згадав про перемир'я на Донбасі, анексований Крим і боротьбу з коронавірусів.

Про цю інформацію повідомляє портал Завтра .

Loading...

Президент порівняв Україну з мамою, а українців назвав їх дітьми. Закликав не сваритися між собою.

«Кожна мама хоче, щоб її діти не сварилися. Може дітям нічого змагатися, хто більше і правильніше любить матір-Україну? Нам треба згадати, що ми все її діти », – заявив він.

Зеленський задоволений, як триває перемир'я на Донбасі.

«Сьогодні 29 день поспіль у мене ранок добре – загиблих на війні немає. 29 днів як немає бойових втрат. Як українські міста і села не ховають своїх героїв, а мами не плачуть. У 29-й день перемир'я, в 29-ту річницю Незалежності ми просимо у Бога лише одне-щоб дні тиші стали місцями, місяці-роками, а роки століттями », – заявив Володимир Зеленський.

«Ми робимо все можливе для подолання коронавируса в Україні, налагодили виробництво, відновлюємо лікарні, але найголовніше, що у нас є – це наші медики. Нам потрібно відповідально дотримуватись заходів безпеки і тоді повідомлення від міністра охорони здоров'я буде таким же радісним, як і від начальника головного штабу: сьогодні в Україні захворіли – 0, померли – 0 », – заявив Зеленський.

Зеленський пообіцяв провести військовий парад, коли буде закінчення війни.

«Ми будуємо таку країну, яка готова дати відсіч. Не важливо, кому-агресору, вірусу або кризи. Таку країну, де ті, хто без бою подарував частину територій, будуть свідчити, а не читати проповіді патріотизму », – заявив президент.

Він закликав брати участь в ході ветеранів, яке буде в центрі Києва.

«Ми різні, але рівні. Ми різні, але рідні. Ми говоримо на різних мовах, але розуміємо один одного без слів. Наша мрія-летіти до неба, щоб нас почув Бог », – додав він.

Зеленський вручив державні нагороди військовим, медикам і вчителям.

«Нам пощастило народитися в Україні. Ми просто все ще до кінця цього не зрозуміли. Коли почалася війна, ми подумали про армію. Коли почався вірус, помітили медиків, а загорілися пожежі – згадали про рятувальників. Давайте шукати героїв серед нас », – заявив він.

Відзначимо, що в центрі Києва тривають офіційні святкування 29-ї річниці Незалежності України. Урочисті заходи проходять на Софіївській площі.

Нагадаємо, що Google привітав Україну з Днем Незалежності .

Раніше ми повідомляли, що Світові лідери привітали Україну з Днем Незалежності .

Також, на День Незалежності в Україну приїде глава МЗС Німеччини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...