Біт Трейд (Bit Trade) Відгуки

Біт Трейд (Bit Trade) Відгуки
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

На сьогодні досить легко знайти відгуки Біт Трейд (Bit Trade). Їх постійно пишуть на форумах, різноманітних сайтах, на яких можна залишати відгуки. А також коментарі про роботу платформи зустрічаються на сайтах трейдерів, котрі ведуть свій блог.

Loading...

Багато користувачів відмічають позитивний результат співробітництва з іншими брокерами. Трейдери підтверджують свої відгуки скриншотами вдалих згод,своєчасним начисленням коштів та чесними виплатами. Головним доказом праці порталу є наявність юридичних документів на головній сторінці Bit Trade.

Багато позитивних відгуків, приклади праці з сервісом Біт Трейд, а також велика кількість удячностей – те, що можна зустріти в інтернеті відносно праці популярної платформи. У Біт Трейд є ліцензія на проведення їх діяльності, а сама платформа дає нові можливості як для досвідчених користувачів, так і для новачків.

Bit Trade – чесний сервіс. Кожен хто вирішить пройти реєстрацію на порталі та вкладе власні кошти, отримає із часом реальний прибуток та покращить свої навички в торгівлі.

Перевага сервісу у великому виборі криптовалютних пар, з котрими можна регулярно здійснювати різні угоди. Ми рекомендуємо Біт Трейд, так як він відповідає усім встановленим вимогам та підтримує кожного зареєстрованого користувача платформи, про що свідчать відгуки Біт Трейд.

Варто відмітити, що управління порталу Біт Трейд не зливає своїх користувачів, як це роблять деякі інші платформи. Компанія ретельно слідкує за ситуацією на ринку, швидко реагує на зміни та інформує про них трейдерів. Крім того, кожен з користувачів отримує свої виплати своєчасно.

У випадку виникнення питань, клієнт Біт Трейд може звернутися за допомогою у службу підтримки. Зробити це можна скориставшись поштою або номером телефону, котрий вказан на сайті Біт Трейд.

Слід відмітити, що в мережі багато аферистів, котрі зливають депозит зареєстрованих користувачів спеціально, роблячи з них банкротів. Біт Трейд веде чесну діяльність, користувачі залишають позитивні відгуки Bit Trade.

Що таке Бітбон (Bitbon)?

В інтернеті часто зустрічаються відгуки Bit Trade про те, що платформа співпрацює з іншим сайтом під назвою BitBon Club. Одразу необхідно відмітити, що цей ресурс не має ніякого відношення до компанії. Офіційний сайт Bit Trade не продається іншим організаціям та не співпрацює з незнайомими ресурсами. Не варто довіряти брехні про те, що він – партнер Біт Трейд.

Відгуки

Як вже було відмічено, більшість відгуків BitTrade, що зустрічаються в мережі, маюсь позитивну відмітку.

Трейдерам Біт Трейд подобається :

робота платформи;
інтерфейс сайту;
великі можливості;
швидке отримання коштів.

Також багато користувачів відмічають добру роботу служби підтримки Bit trade. Працівники компанії оперативно відповідають на питання учасників платформи.

Цікаво, що портал Біт Трейд регулярно оновлює інтерфейс, виправляючи помилки платформи. На багатьох форумах трейдери рекомендують новим учасникам валютного ринку зареєструватися саме на BitTrade. Пояснюючи це тим, що у кампанії «велике майбутнє».

Огляд

Почати огляд Біт Трейд слід з самого сайту, а точніше – з його наповнення. Вже з самого початку навчання, інформація викликає довіру. Розробники порталу відповідально підійшли до свого діла. Біт Трейд уявляє собою наповнений портал з декількома розділами. Зрозумілий та зручний інтерфейс. Розібратися в розділах та інших особливостях сайту новачку буде досить легко.

При першому відвідуванні сайту Біт Трейд погляд трейдера одразу приверне перша сторінка з пропозицією про реєстрацію, або авторизацію. Це зроблено спеціально, щоб долучити нових користувачів до платформи Біт Трейд, а також викликати в них бажання створити акаунт та спробувати власні сили у сфері валютної торгівлі.

Реєстрація

Перевага Біт Трейд – легка та зрозуміла реєстрація. Щоб створити акаунт, відвідувачу платформи необхідно:
1. Відкрити офіційний портал Біт Трейд.
2. Перейти у розділ реєстрації.
3. Вказати електронну адресу та номер телефону.
4. Вигадати логін з паролем.
5. Обрати дійсну валюту.

Останній пункт необхідний для внесення депозиту на Біт Трейд. Після чого, користувач зможе підтвердити створений акаунт та авторизуватися в системі. Варто також звернути увагу на те,що новим користувачам брокер надає приємні бонуси.

БітТрейд гарантує збереження ваших даних.

Додаток

Інший приємний момент офіційного сайту BitTrade – це мобільний додаток. Трейдери зможуть здійснювати угоди у будь якому зручному місці та та у будь який час. Функціонал додатку буде повторювати те, що представлено у декстопній версії офіційного порталу.

Завантажити мобільний додаток можна з сайту Біт Трейд. При цьому, користувачу не потрібно буде платити за загрузку чи встановлювати якийсь софт. Для завантаження додатку на пристрій, потребується:
1. Перейти на офіційний портал біржі Біт Трейд.
2. Відкрити потрібний розділ.
3. Обрати версію для айфон чи андроід.
4. Підтвердити загрузку.

Після чого потрібно буде трішки підождати, поки завантажиться файл та приступити до його установці. Розробники покращили інтерфейс клієнта, зробив його ще більш доступним для екрана будь якого смартфона чи планшета.

Власники мобільних пристроїв за допомогою додатку вказаного на Біт Трейд зможуть реєструватися та входити в систему, складати угоди та проводити грошові операції.

Соціальні мережі

При бажанні клієнт Біт Трейд може вступити в тематичну спільноту в популярних соціальних мережах. В них публікується інформація про:

зміни в валютних парах;
популярні угоди;
новини та оновлення.

Біт Трейд детально слідкує за ситуацією на ринку, тому буде налаштований ділитися з користувачами актуальною інформацією. Таким чином, після вступу в групи в соціальних мережах клієнт платформи зможе своєчасно отримати потрібні знання та укласти успішну угоду.

Плюсом тематичних спільнот є можливість спілкування з представниками компанії. В кожній групі є кнопка «Написати листа групі». Користувач може оперативно зв’язатися з представником компанії та запитати про те що його цікавить, або розповісти про проблему.

Варто відмітити, що для вступу до суспільства не обов’язково реєструватися в системі компанії. Достатньо перейти по ссильці, та користувач опиниться на необхідній сторінці, зможе прочитати, прослухати або проглянути цікаву інформацію.

Ліцензія

Щодо ліцензії, до цього питання  Біт Трейд також підійшов відповідально.

Ліцензії Біт Трейд, свідоцтва, різноманітні сертифікати – усе це знаходиться у вільному доступі, та кожен відвідувач сайту може ознайомитися з представленою інформацією. Таким чином, це ще раз підтверджує що Біт Трейд працює легально та чесно.

Варто звернути увагу на те, що деякі аферисти намагаються обдурити користувачів, розміщуя мініатюрні фото ліцензій. У випадку з BitTrade все зовсім інакше. Клієнт може натиснути на скан та зображення відкриється у повному форматі. Трейдер зможе прочитати інформацію, котру несе в собі документ.

Клієнтська угода

У час створення аканту, користувачу рекомендується уважно вивчити угоду користувача Біт Трейд. В ньому прописані основні правила та вимоги платформи, а також можливості трейдера.

Угода користувача – це факт чесної праці платформи. В документі прописано, що компанія гарантує якість послуг. Це означає, що учасник платформи Біт Трейд вчасно отримає необхідні виплати, зможе без проблем здійснити угоду та скористуватися іншими можливостями порталу.

Безпека

Нарешті, варто звернути увагу на розділ про конфіденційність відомостей, які надають трейдери під час реєстрації чи заповнення інформації у приватному кабінеті.

Усі дані користувачем поступають на спеціальний сервер Біт Трейд, де знаходяться. Сервер захищено надійним шифруванням, що попереджає доступ до неї стороннім лицям.

Окрім того, компанія ретельно слідкує за діяльністю клієнтів. При поміченні спроб обдурити систему чи скористуватися забороненими стратегіями трейдер буде заблокован, а його кошти – видалені з рахунку у користь власника Біт Трейд.

Офіційно BitTrade зареєстровано в Естонії. Проте це не заважає брокеру Біт Трейд працювати для мешканців інших країн, у тому числі Росії. Компанія володіє необхідними для праці ліцензіями, сертифікатами та свідотствами.

Кожен користувач платформи зможе у будь який момент знайти контактну інформацію компанії, до числа якої відноситься юридична адреса, телефон гарячої лінії а електронна адреса. Усі свідотства прописані в нижній частині головної сторінки, а також в однойменному розділі.

Гроші

Головна валюта сайту Біт Трейд – криптовалюта. Відмінність компанії в тому, що вона надає трейдерам великий вибір валютних пар для закладання різноманітних угод.

При необхідності, клієнт зможе заключати угоди в стандартних валютах, в тому чслі в рублях. Те саме стосується введення та виведення грошових коштів на Біт Трейд. У випадку змінення валюти вона автоматично конвертується при оформленні заявки, тому користувач у будь якому випадку отримає потрібну сумму.

Переваги здійснення грошових транзакцій на порталі BitTrade:

низькі комісії;
швидкий перевід;
добрі ліміти.

Компанія не зливає депозит користувачів, а отримані гроші клієнт зможе вивести за короткий час будь яким зручним способом.

BitTrade – це надійна платформа цифрових активів, котра піклується про комфорт зареєстрованих клієнтів на нових учасників.

Джерело: Народна Правда
загрузка...