Екс-прем'єр України натякнув на дострокові вибори президента

Екс-прем'єр України натякнув на дострокові вибори президента
Автор Марія Петренко в Новини

Екс-прем'єр-міністр Олексій Гончарук передбачає, що в Україні можливі дострокові вибори президента.

Свою думку він висловив в колонці на сайті видання «Новий Час».

Loading...

«Новий політичний сезон починається. Для влади Зеленського він стане визначальним: або відбудеться робота над помилками, або країна почне готуватися до нових президентських виборів. Достроково », – пише Гончарук.

На його думку, в новий політичний сезон країна входить на тлі адаптивного карантину і антирекордів по захворюваністю коронавірусів, без затвердженої програми дій.

«У минулому серпні після тотальної перемоги« Слуги народу »на парламентських виборах в політикумі і суспільстві панувало очікування фундаментальних змін. Зараз вже мало хто сподівається на бліцкриг реформ. Головне очікування – щоб не стало гірше. Пройшов всього рік, але за змістом – прірва », – вважає політик.

За його словами, «збірна міцних господарників» в нинішньому складі Кабінету міністрів «намагається тихо пливти за течією і зайвий раз« не висовуватися ».

«Реформи несумісні з« плаванням за течією »і простими рішеннями, в тому числі – кадровими. Несумісні з більшою частиною команди президента зараз. Ця осінь може стати «рубіконом», на якому владі доведеться визначатися, куди вона рухається: вперед, як було обіцяно країні рік тому – чи тому, прикриваючи своє тихе відступ «фарбуванням парканів». Правда, на другий варіант активна частина суспільства точно не погодиться », – підсумував екс-прем'єр.

Як ми вже рассказиивалі раніше, Верховна Рада не буде Підтримую ультиматум Росії щодо проведення виборів на Донбасі.

Тим часом, проведення місцевих виборів поки не загрожує ні карантин, ні епідемія.

Джерело: Народна Правда
загрузка...