Карантин в Україні продовжений до листопада – вводяться жорсткі обмеження для «зеленої» зони

Карантин в Україні продовжений до листопада – вводяться жорсткі обмеження для «зеленої» зони
Автор Марія Петренко в Новини

Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 жовтня. Мінімум до цієї дати країна буде поділена на чотири зони за рівнем поширення коронавируса: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

Про це в ході засідання уряду повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Loading...

Уряд забороняє в'їзд іноземців в Україну майже до кінця вересня через зростання кількості захворювання (обмеження не торкнуться іноземців, які мають дозвіл на проживання, представників дипломатичних місій і т.д.).

З 3 серпня Україна поділена на 4 зони за рівнем поширення коронавируса. З 1 вересня посилюють обмеження в «зеленій».

Зокрема, забороняються концерти (виняток роблять для тих установ культури, для яких проведення концертів протягом останнього року є основним видом діяльності). Кабмін забороняє роботу нічних клубів, дискотек, закладів громадського харчування з організацією дозвілля, оскільки там можуть не дотримуватися карантинні обмеження.

Карантин в Україні продовжений до листопада – вводяться жорсткі обмеження для «зеленої» зони

В Україні вже понад 110 тисяч осіб захворіли COVID-19. Нових випадків за минулу добу, 25 авугста, – 1670.

Новим лідером по захворюваності COVID-19, станом на 26 серпня, стала Одеська область. За минулу добу в регіоні зафіксовано 186 нових випадків.

У Львівській області лікарні першої хвилі вже заповнені пацієнтами з COVID-19 на 90%.

Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська заявила, що надії на те, що коронавірус – сезонне захворювання, не виправдалися, в Україні почалася друга хвиля COVID-19 . Вона підкреслила, зростання числа хворих не пов'язаний зі збільшенням кількості тестувань. У зв'язку з цим, лікар вважає, що Україні вже потрібно готувати резерв ліжок в лікарнях і докторів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...