Одеську митницю очолив люстрований чиновник і кум Тимошенко

Одеську митницю очолив люстрований чиновник і кум Тимошенко
Автор Марія Петренко в Новини

Одеську митницю очолив люстрований Денис Пудрик, який балотувався в народні депутати від БЮТ. Його також називають кумом Юлії Тимошенко.

Про це повідомляє Українська служба інформації.

Loading...

Пудрик раніше вже очолював митні органи в Чернігівській, Бердичівській, Львівській, Луганській та Кримській митницях.

«Про призначення говорили ще з початку літа, а в ось з початку липня він працював заступником голови Одеської митниці», – підкреслює видання.

Хто такий Денис Пудрик – цікава біографія

Денис Пудрик 43 роки, він почав працювати відразу в цій сфері: в 1998 – інспектором митниці поста «Донецьк – аеропорт» Донецької регіональної митниці. Після цього очолював цілий ряд регіональних митниць: Чернігівську, Бердичівську, Львівську, Луганську та Кримську. Крім того, був заступником і першим заступником також в Донецькій, Маріупольській, Східній, Кіровоградській митницях.

З 2019 до нинішнього призначення був в.о. проректора Національної академії фіскальної служби.

Він очолював Кримську митницю за часів Януковича, за що підпадав під критерії очищення влади – його звільнили з посади заступника начальника Кіровоградської митниці.

Чиновник звернувся до суду з вимогою визнати дії Міністерства юстиції протизаконними. І виграв справу. Більш того, через вимушений прогул, митниця, за рішенням суду, повинна виплатити Пудрику 677 тисяч гривень.

Сам він в одному зі своїх інтерв’ю заявляв, що через люстрацію державні структури України нібито втратили чимало професійних кадрів: «Завдяки закону про люстрацію, під який я сам потрапляю, і цього не приховую, були вимиті професійні кадри з усіх структур, і дуже багато гідних людей назавжди втратили можливість бути корисними державі. І, що важливо зазначити, заміну їм, за великим рахунком, так і не знайшли».

На позачергових виборах до парламенту в 2019 році митник балотувався за списком партії «Батьківщина» під №55.

Одеську митницю очолив люстрований чиновник і кум Тимошенко

Декларація митника: квартири в Києві площею 114,3 кв. м., в Донецьку на 159,9 кв. м, дачний будинок (219,3 кв. м) ііз землею (610 кв. м) під Києвом. На дружину Наталю Пудрик записана квартира в Туреччині (120 кв. м), квартира в Сімферополі (138,7 м), житловий будинок в Сімферополі на 714,9 кв. м, земля під яким (2000 кв. м) теж належить їй.

Сім’я митника задекларувала чотири годинники: CORUM, ZENITH, ROLEX і BREGUET, шубу і кожушок Наталії Пудрик, а також кілька комплектів ювелірних виробів, вартість яких не зазначена в декларації.

Денису Пудрику належить Mercedes-Benz GLS 350 D 4 MATIC вартістю 2 млн 304 тис. грн. і Renault Dokker. На дружину нового начальника митниці записаний Mercedes-Benz GLE 400 4 MATIC.

Одеську митницю очолив люстрований чиновник і кум Тимошенко

Джерело: Народна Правда
загрузка...