Співробітникам Верховної Ради підвищили зарплати

Співробітникам Верховної Ради підвищили зарплати
Автор Марія Петренко в Новини

Працівникам патронатних служб Верховної Ради підвищили зарплати . Йдеться про людей, які займаються організацією роботи парламенту, але не мають статусу чиновника.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, рішення було прийнято Кабміном.

Loading...

За словами прем'єра, люди, які працюють в секретаріатах депутатських фракцій, виконують значний обсяг роботи (готують документи, інформацію, аналітику для фракцій), а також змушені працювати понаднормово. І щоб мотивувати цих працівників і запобігти їх звільнення, було вирішено збільшити їх зарплати.

Як відомо, посадові оклади працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, визначають множенням 2-х розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на певний коефіцієнт.

Як зміняться зарплати співробітників Верховної Ради:

  • Головний консультант Секретаріату голови ВР, головний консультант секретаріату депутатської групи (фракції) – коефіцієнт був 2,3, стане 2,7. Посадовий оклад виросте з 9669 грн, до 11 350 грн.
  • Старший консультант депутатської фракції (групи) в ВР – коефіцієнт був 1,79, стане 2,3. Оклад з 7525 грн виросте до 9669 грн.
  • Консультант секретаріату депутатської фракції в ВР – коефіцієнт був 1,65, стане 1,8. Це означає, що оклад з 6936 грн виросте до 7567 грн.

Як ми вже розповідали раніше, в Нацбанку закликали скасувати обмеження на зарплати для працівників державного сектора і держкомпаній, яке становить 47 тисяч гривень.

А медикам в Україні пообіцяли двічі підвищити зарплати протягом півроку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...