В Україні почалася друга хвиля COVID-19: лікар озвучив лякаючий прогноз

В Україні почалася друга хвиля COVID-19: лікар озвучив лякаючий прогноз
Автор Марія Петренко в Новини

В Україні почалася друга хвиля COVID-19 – спостерігається зростання кількості пацієнтів з коронавірусів.

Таку заяву в ефірі ток-шоу «Пульс» зробила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська. За її словами, надії на те, що коронавірус – сезонне захворювання, не виправдалися.

Loading...

"Дійсно, друга хвиля вже почалася. У нас була така велика надія, що коронавірус – це сезонне захворювання, воно як грип, в зимовий період зростання коронавірусних інфекцій, тому що ми ж знаємо, що коронавірусів є багато, це просто новий коронавірус, але тим не менш, як ми з вами бачимо – що влітку ніякого зниження захворюваності не відбулося, а навпаки спостерігається на сьогоднішній день дуже помітне зростання, який дуже вже істотно б'є по системам охорони здоров'я », – сказала Голубовська.

Окремо вона наголосила, зростання числа хворих не пов'язаний зі збільшенням кількості тестувань.

Голубовська вважає, що Україні вже потрібно готувати резерв ліжок в лікарнях і докторів:

«Моя точка зору – ми повинні вже готувати ліжка, резерв ліжок, і докторів. Тому що у нас кожен день, навіть ось буквально сьогодні вранці, мені дзвонив один з керівників головних лікарів однієї з клінік, і говорив, що у нього захворіли всі. Ось, все лікарі, які є у відділенні, ось все абсолютно захворіли. Зараз потрібно буде вирішувати питання, кого залучати ».

Нагадаємо, в Україні вже понад 110 тисяч осіб захворіли. Тільки за минулу добу діагноз коронавірусна інфекція підтвердили в 1670 випадках.

В Україні хочуть продовжити дію адаптивного карантину до 1 листопада 2020 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...