В Україні з’явився новий епіцентр коронавірусу: якій області «не пощастило»

В Україні з’явився новий епіцентр коронавірусу: якій області «не пощастило»
Автор Марія Петренко в Новини

Лідером по захворюваності COVID-19, станом на 26 серпня, стала Одеська область. За минулу добу в регіоні зафіксовано 186 нових випадків. Всього, нагадаємо, в країні захворіли 1670 осіб.

Zavtra нагадує, що крім Одеської області високі показники демонструють Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Харківська і Чернівецька області.

Loading...

«У нас змінюються лідери, встановлюються антирекорди. І сьогодні це Одеська область, де ми зафіксували 186 – найбільша кількість випадків, яке на сьогодні є », – зазначив під час брифінгу глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов.

Одночасно з цим, в Одеській області за минулу добу не було випадків одужання від COVID-19, тоді як у Львівській хвороба побороли хворобу 84 пацієнта, Київської – 57, в Києві – 54, у Чернівецькій області – 44, Івано-Франківській – 31.

Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська повідомила , що в Україні почалася друга хвиля COVID-19. За її словами, надії на те, що коронавірус – сезонне захворювання, не виправдалися. Україна, на її думку, вже потрібно готувати резерв ліжок в лікарнях і докторів.

В Україні хочуть продовжити дію адаптивного карантину до 1 листопада 2020 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...