Вмиратиме до 40 осіб на добу: НАН озвучила новий прогноз по коронавірус в Україні

Вмиратиме до 40 осіб на добу: НАН озвучила новий прогноз по коронавірус в Україні
Автор Марія Петренко в Новини

Кількість нових хворих COVID-19 в Україні зросте до 2100-3200 інфіцірованниих на добу.

Про це йдеться в прогнозі робочої групи Національної академії наук з математичного моделювання проблем, пов'язаних з епідемією коронавируса SARS-CoV-2 в Україні, передає OBOZREVATEL.

Loading...

Так, за словами віце-президента НАН, доктора фізико-математичних наук Анатолія Загороднього, у вересні рівень смертності від коронавируса може зрости до 30-38 летальних випадків на добу.

Рекорди приросту інфікованих COVID-19 можуть встановити Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Чернівецька області та місто Київ.

«Кількість нових видужали майже не змінюється протягом останнього місяця і становить близько 550 осіб в день. Кількість нових активних інфікованих продовжує зростати разом з новими зареєстрованими випадками », – підкреслив Загородній.

Згідно з прогнозом НАН, серед регіонів з високим рівнем захворюваності коронавируса, швидкі темпи поширення епідемії зафіксовано в Тернопільській області, а істотно прискорилися поширення інфекції в Києві.

Вмиратиме до 40 осіб на добу: НАН озвучила новий прогноз по коронавірус в УкраїніВмиратиме до 40 осіб на добу: НАН озвучила новий прогноз по коронавірус в Україні

Як ми вже розповіли раніше, в Україні почалася друга хвиля COVID-19 – спостерігається зростання кількості пацієнтів з коронавірусів.

А Всесвітня організація охорони здоров'я попередила про небезпеку необдуманого використання плазми крові перехворілих людей для лікування інфікованих COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...