Вибори на Донеччині: з'явилося рішення Ради

Вибори на Донеччині: з'явилося рішення Ради
Автор Марія Петренко в Новини

З'явилися підсумки закритого засідання комітету з питань організації державної влади за участю глави української делегації в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кравчука і глави Офісу президента України Андрія Єрмак.

Так, було прийнято рішення створити робочу групу. Робоча група займеться вивченням відповідності постанови ВРУ про проведення місцевих виборів на всій території України, за винятком ОРДЛО, Мінським домовленостями.

Loading...

Подробиці повідомив учасник закритого засідання, представник Донецької області на переговорах ТКГ Денис Казанський, передає Obozrevatel.

«Єдиний результат цього засідання полягає в тому, що було вирішено створити робочу групу, яка вивчить пропозицію Леоніда Макаровича зі зміни постанови Верховної Ради, за яким Росія висунула ультиматум. Фактично обговорення звернення продовжиться. Це єдиний підсумок засідання », – розповів Казанський.

Також він прокоментував припущення окремих ЗМІ про те, що при формулюванні питання до парламенту була допущена маніпуляція, яка створює лазівку для виконання вимоги Росії про проведення виборів в ОРДЛО.

«Звернення Кравчука було опубліковано. Воно в публічному доступі. Кравчук сказав, що є певна вимога про невідповідність постанови ВРУ Мінським угодами. З цього приводу він звертається до депутатів з пропозицією це обговорити. Звернення було сформульовано коректно. Далі буде сформована робоча група, яка продовжить займатися цим питанням », – пояснив Казанський.

Як ми вже розповідали раніше, екс-прем'єр-міністр Олексій Гончарук передбачає, що в Україні можливі дострокові вибори президента.

У той же час, Верховна Рада не буде Підтримую ультиматум Росії щодо проведення виборів на Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...