Як пройшов День незалежності в Білорусі – фото, відео

Як пройшов День незалежності в Білорусі – фото, відео
Автор Марія Петренко в Новини

25 серпня в Мінську опозиція відсвяткувала неофіційний День незалежності країни (в цей день в 1991 році була прийнята декларація про державний суверенітет Білорусі) і тисячі білорусів вийшли з мирним мітингом на майдан Незалежності.

Про те, як пройшов цей день повідомляє Telegram повідомляють «Радіо Свобода».

Loading...

Якщо в Мінську цей день пройшов досить мирно, то в інших містах силовики зробили спроби розгону активістів, застосувавши сльозогінний газ.

За інформацією каналу, в столиці на площу вийшли близько 5000 чоловік, ОМОНівці намагалася перешкоджати проведенню акції. Наприклад, були затримання, але людей швидко відпускали. Крім того, в столиці продовжують блокувати доступ в інтернет.

Святкували неофіційний День незалежності в Гомелі, Ліді і Гродно. В останньому силовики затримали 28 співробітників «Гродно Азот», які вийшли на мітинг в центр міста. За словами людей, вони просто гуляли після роботи і не мали ніяких гасел і прапорів. Намагаючись їх розігнати, біля будівлі Жовтневого районного відділення поліції силовики застосували проти мирних громадян сльозогінний газ. На людей склали адміністративні протоколи за участь в несанкціонованому масовому заході, в нібито несанкціонованому ході по місту і за висловлення невдоволення результатами президентських виборів.

А в Гомелі силовики намагалися перепинити шлях учасникам мітингу і для чогось знімали всіх на камеру.

Як пройшов День незалежності в Білорусі – фото, відеоЯк пройшов День незалежності в Білорусі – фото, відеоЯк пройшов День незалежності в Білорусі – фото, відео

Як пройшов День незалежності в Білорусі – фото, відео

Джерело: Народна Правда
загрузка...