Зеленський розповів, як буде повертати Крим Україні

Зеленський розповів, як буде повертати Крим Україні
Автор Марія Петренко в Новини

За минулу 6 років не було створено жодної переговорного майданчика з питання деокупацію Криму .

Таку заяву в інтерв'ю телеканалу Euronews зробив президент Володимир Зеленський, пише прес-служба президента України.

Loading...

«В рамках Нормандського переговорного процесу Росія не хоче обговорювати питання деокупацію Автономної Республіки Крим, а за шість років не створено жодної ефективної переговорного майданчика, яка сприяла б повернення півострова під український контроль. Але чинна українська влада буде працювати над тим, щоб це змінити », – заявив Зеленський.

На його думку, ситуація з Кримом складніше, ніж з Донбасом.

«Я говорю відверто, що потужною майданчики, на якій порушувалося б це питання, я вважаю, поки немає. Я вважаю, що шість років такого майданчика не існувало в природі. Крім санкцій, за які я вдячний нашим партнерам і які ми з ними промовляємо, і вони тривають. Нам допомагає не тільки Європа – допомагають США і інші країни. Більше нічого я не бачу. Збираюся я робити щось ще? Так », – сказав Зеленський.

За його словами, деоккупація Криму длня нього також в пріоритеті, як і Донбас:

«Я не знаю різниці між цими питаннями. Єдине, що в ситуації на сході – там гинуть люди, тому саме в цьому, людський фактор для мене особисто це – на першому місці. Але на тому ж рівні, так як обидві території – наші і повинні повернутися ».

У цьому ж інтерв'ю Володимир Зеленський заявив , що нова зустріч лідерів України, Росії, Німеччини та Франції дала б шанс завершити війну на Донбасі вже в цьому році.

Президент Володимир Зеленський вважає , що Україна повинна бути країною, яку захочуть запросити до складу Європейського Союзу, але важливе рішення залишиться за нею.

Джерело: Народна Правда
загрузка...