Зеленський заговорив про вступ України в Євросоюз – відео

Зеленський заговорив про вступ України в Євросоюз – відео
Автор Марія Петренко в Новини

Президент Володимир Зеленський вважає, що Україна повинна бути країною, яку захочуть запросити до складу Європейського Союзу, але важливе рішення залишиться за нею.

Відповідну заяву він зробив в інтерв'ю телеканалу Euronews.

Loading...

«Вважаю, що для українців дуже важлива зрозуміла позиція Європи щодо України. І я ставив питання багатьом європейським лідерам: «Ви повинні відповісти українцям, що ви хочете, щоб вони зробили крок за кроком, щоб стати членами ЄС», – сказав він.

Зеленський висловив переконання, що після отримання конкретного переліку кроків стане ясно, що треба зробити і скільки потрібно часу для євроінтеграції України.

«Мені здається, нам просто потрібно зробити таку країну, яку дуже хоче Європа. А вирішувати все-таки повинна Україна », – додав президент.

При цьому він зазначив, що не всі країни Євросоюзу хочуть бачити Україну в складі ЄС, але сам Європейський Союз в цілому хоче, щоб наша країна була партнером і мала членство.

«Ми бачимо, як Європа списку санкцій сьогодні діє, як вона нас підтримує, втрачаючи гроші через санкції проти РФ. Я їм за це вдячний », – підсумував Зеленський.

У цьому ж інтерв'ю Володимир Зеленський заявив , що нова зустріч лідерів України, Росії, Гермнаіі і Франції дала б шанс завершити війну на Донбасі вже в цьому році.

Джерело: Народна Правда
загрузка...