У Кабміні зізналися, чому закрили в'їзд іноземцям в Україну

У Кабміні зізналися, чому закрили в'їзд іноземцям в Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини

Україна вирішила закрити свої кордони для іноземців на добу раніше, що захистити людей від коронавирусной інфекції COVID-19.

Про це розповів міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, передає Obozrevаtel. У той же час заборона на в'їзд ввели в тому числі і для недопуску порушень на кордоні.

За словами міністра, рішення прискорити термін введення обмежень на в'їзд для іноземців було непростим, вона розглядалася кількома міністерствами одночасно.

Так, чиновники висловили стурбованість, що в період, який був оголошений раніше, будуть здійснені ті чи інші правопорушення корупційного характеру.

Наприклад, швидкий в'їзд на територію України осіб, які не мають такого права.

«Тому вирішили прискорити цей процес і швидше запустити карантинні обмеження», – зазначив Немчинов.

Що стосується ситуації з іноземцями, які вже встигли придбати квитки на 28 серпня, але не змогли приїхати в Україну, Немчинов назвав це форс-мажором, і з цим потрібно змиритися.

«Це необхідна умова, яке ми повинні забезпечити, щоб зберегти здоров'я не тільки співгромадян, а й людей, які прилітають в Україну», – підкреслив міністр.

Як ми розповідали раніше, Україна закриває кордони для в'їзду іноземців на період з 28 серпня до 28 вересня включно . Це викликано зростанням кількості інфікованих коронавирусной інфекцією COVID-19.

Тим часом, влада Єгипту та Кіпру посилили правила в'їзду для туристів з України з 1 вересня.

Джерело: Народна Правда