Навігація
Головна Новини Незважаючи на рішення КСУ: Ситник залишається директором НАБУ

Незважаючи на рішення КСУ: Ситник залишається директором НАБУ

Незважаючи на рішення КСУ: Ситник залишається директором НАБУ
Автор Марія Петренко в Новини

Національне антикорупційне бюро назвало політично мотивованим рішення Конституційного Суду України про неконстуціонності призначення Артема Ситника директором НАБУ.

Як передає портал Завтра , про це заявили в НАБУ.

Loading...

«Не дивлячись на визнання КСУ указу президента про призначення Артема Ситника директором НАБУ неконстутіціонним, воно не передбачає його автоматичного звільнення. Закон України «Про НАБУ» містить вичерпний перелік підстав звільнення директора Національного бюро з посади, рішення Конституційного суду серед них немає », – йдеться в заяві НАБУ.

Рішення # КСУ про неконстітуційність призначення Артема Ситника Директором # НАБУ є політично вмотівованім.Ухвалене в …

Gepostet von НАБУ am Freitag, 28. August 2020

Відзначимо, що в НАБУ зв'язали рішення КСУ з оприлюдненням так званих «плівок # ОАСК», на яких «задокументовано розмови щодо« керованого правосуддя в Україні », в тому числі і щодо прийняття рішень Конституційним судом України».

Нагадаємо, що Конституційний суду 28 серпня оприлюднив рішення, яким визнав неконституційним указ про призначення Артема Ситника директором Національного анти-корупційного бюро України.

П'ятий президент України Петро Порошенко своїм указом призначив Артема Ситника директором НАБУ 16 квітня 2015 року. Цьому передував конкурсний відбір.

Згідно з рішенням КСУ, указ президента тепер втрачає силу. У той же час рішення «не поширюється на правовідносини, що виникли внаслідок здійснення посадових обов'язків» Ситником.

Раніше ми повідомляли, що НАБУ прокоментувало відставку Холодницька.

Також нагадаємо, що Микола Тищенко заявив, що росіяни і українці були братніми народами .

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...