Росія витісняє Україну із стратегічно важливих галузей

Росія витісняє Україну із стратегічно важливих галузей
Автор Марія Петренко в Новини

Росія витісняє Україну із стратегічно важливих галузей, зокрема по виробництву продукції суднобудування.

Як передає портал Завтра , про це заявив народний депутат України, секретар тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань захисту прав інвесторів Андрій Ніколаєнко.

Loading...

Таку думку він висловив в Миколаєві на виїзному засіданні спецкомісії ВР.

«Росія витісняє українську промисловість, в тому числі суднобудування з багатьох міжнародних виробничих ланцюжків, намагаючись зайняти наше місце. Росія витісняє Україну як країну, вичавлює з регіону Чорного моря. Ми повинні чинити опір. Вони працюють хитрий, виверткий, часто використовуючи громадян України. Тут завдання для депутатів, для Служби безпеки, для Ради національної безпеки і оборони захищати національні інтереси », – сказав Ніколаєнко.

Він додав, що спецкомісія ВР звернулася з відповідним запитом до СБУ. Відповідаючи на питання журналістів, Ніколаєнко пояснив, що комісія розглядала кілька кейсів, в тому числі завод Океан.

«Я радий, що суд зняв арешт з заводу, і він зміг заробити. Ми побачили корпусу нових мостових перекриттів і судів, які планують добудувати. Я б хотів бачити більше – десятки судів на різних стадіях будівництва. Українці зараз працюють в Україні, випускають продукцію, завод не простоює поки хтось з кимось розбирається в судах. Це найголовніше », – підкреслив народний депутат.

Відзначимо, що раніше на засіданні спецкомісії ВР з питань захисту прав інвесторів Ніколаєнко вже заявляв про російський слід у рейдерській атаці на завод Океан і зазначив, що це питання національної безпеки і оборони України. А власник заводу Василь Капацина неодноразово звертав увагу на те, що через підставних осіб і прокурорів завод намагається захопити його колишній акціонер – російський олігарх Ігор Юсуфов.

У липні цього року Печерський райсуд Києва зняв арешт з цілісного майнового комплексу заводу Океан. Арешт був накладений в січні за ініціативою Генпрокуратури. За інформацією власника заводу Капацини, арешт призвів до втрати ряду міжнародних замовлень і негативно позначився на репутації заводу і України в цілому.

Нагадаємо, що незважаючи на рішення КСУ, Ситник залишається директором НАБУ.

Раніше ми повідомляли, що Микола Тищенко заявив, що росіяни і українці були братніми народами .

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...