США в закликали владу Білорусі «демонструвати стриманість» щодо журналістів

США в закликали владу Білорусі «демонструвати стриманість» щодо журналістів
Автор Желізняк Олександр в Новини

Посольство США в Мінську 29 серпня опублікувало заяву , в якій висловило занепокоєння «продовженням переслідування журналістів» і закликав владу в Мінську «демонструвати стриманість».

Про цю інформацію повідомляє портал Завтра , з посиланням на посольство США.

«Ми дотримуємося нашого довгострокового зобов'язання підтримувати суверенітет і територіальну цілісність Білорусі, а також прагнення білоруського народу обирати своїх лідерів і свій власний шлях, вільний від зовнішнього втручання», – йдеться в заяві дипломатичного представництва.

Відзначимо, що МЗС Білорусі позбавило акредитації десятки місцевих журналістів , що працюють на іноземні засоби інформації. Серед тих, кому відмовлено в акредитації, є і четверо співробітників Радіо Свобода.

Без акредитацій, що дозволяють журналістам легально працювати в країні, залишили журналістів бюро Reuters, Associated Press, AFP і Deutsche Welle, розповіла Васильєва. За її словами, якщо вони будуть вести репортажі з вулиць, то їх може затримати міліція.

Акредитацій позбавили також журналістів «ВВС», німецького телеканалу ARD, «Міжнародного французького радіо» (RFI) і телеканалу «Теперішній час». У публікації Tut.by згадуються імена 17 журналістів, позбавлених акредитації.

Нагадаємо, що РФ визнала легітимність Лукашенко.

Раніше ми повідомляли, що Путін сформував загін правоохоронців для відправки в Білорусь.

Джерело: Народна Правда