Навігація
Головна Новини У Хабаровську відбулася 50-я акція протесту на підтримку Фургала

У Хабаровську відбулася 50-я акція протесту на підтримку Фургала

У Хабаровську відбулася 50-я акція протесту на підтримку Фургала
Автор Марія Петренко в Новини

Жителі російського міста Хабаровськ в 50-й раз поспіль влаштували несанкціоновану акцію на підтримку колишнього губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала, заарештованого у справі про організацію замахів.

Як передає портал Завтра , про це повідомляє видання DVhab.ru.

Loading...

У центрі міста відбувся мітинг, який завершився ходою центральною вулицею. За оцінкою видання, в акції взяли участь тисячі людей, за оцінками мерії число учасників не перевищила 1200.

Відзначимо, що Губернатор Хабаровського краю Сергій Фургала було затримано 9 липня, йому закидають організацію замахів на регіональних бізнесменів.

З 11 липня в Хабаровському краї, а також в інших регіонах проходять масові мітинги і пікети.

Протестуючі вимагають справедливого суду в регіоні », а також суду присяжних. 20 липня новим виконуючим обов'язки глави краю був призначений Михайло Дегтярьов, після чого учасники мітингу також стали вимагати відставки президента Росії Володимира Путіна.

Нагадаємо, що в Хабаровську знову вимагають «відставки Путіна».

Традиційними гаслами ходи і мітингу є необхідність повернути в Хабаровський край затриманого правоохоронними органами популярного екс-губернатора Сергія Фургала. Разом з ними звучать заклики, які виходять за межі регіону, такі, як «Путіна у відставку!», «Путін-ворог народу!», «Нам потрібна підтримка всієї країни» та інші подібні.

Раніше ми повідомляли, що Путінський пропагандист знайшов «український слід» в протестах в Хабаровську.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...