Угорщина першою через COVID-19 повторно закриває кордон

Угорщина першою через COVID-19 повторно закриває кордон
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

З 1 вересня Угорщина закриває кордони країни для іноземців через зростання числа інфікованих COVID-19.

Як передає портал Завтра , про це оголосила влада Угорщини.

Loading...

Угорщина стала першою країною ЄС, яка знову закрила кордон з Грузією після того, як в червні держави, що входять до Шенгенської зони, пом’якшили більшу частину обмежень на пересування в його межах.

У березні, коли почалося різке зростання числа інфікованих в Європі, кордони закрила більшість країн ЄС, така ситуація виникла вперше після вступу в силу Шенгенськими угодами. До кінця червня кордону були відкриті, проте окремі країни продовжують вимагати від громадян інших країн ЄС в разі в’їзду або піти на карантин, або пройти тест на коронавірус.

Відзначимо, що зовнішні кордони Шенгенської зони як і раніше закриті для громадян більшості країн світу.

В останні тижні в багатьох європейських країнах спостерігається істотне зростання кількості інфікованих. В Італії, Іспанії, Великобританії за добу знову додається більше тисячі нових інфікованих. У Франції 28 серпня зареєстровано понад 7 тисяч нових заражених, це майже стільки ж, як 31 березня, на піку епідемії. У Парижі знову введено масковий режим у всіх публічних місцях, в тому числі і на вулиці.

При цьому число смертей від COVID-19 в більшості країн ЄС зараз за добу значно менше, ніж навесні. Менше і число госпіталізованих.

Нагадаємо, що всього в світі, за останніми даними, виявлено понад 24 мільйонів інфікованих. Більше 6 мільйонів з них захворіли в США. Померли від інфекції, за наявною статистикою, понад 800 тисяч людей по всьому світу.

Раніше ми повідомляли, про затримання нелегальних мігрантів на кордоні з РФ.

Також нагадаємо, що іноземцям з «зеленої» зони можуть дозволити в’їзд в Україну.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...