Україна забезпечена тестами на кілька місяців вперед – Степанов

Україна забезпечена тестами на кілька місяців вперед – Степанов
Автор Марія Петренко в Новини

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов знає, що існують випадки, коли бажаючих пройти тест на COVID-19 відправляють в приватні установ, і запевнив, що всі державні установи тестами забезпечені.

Як передає портал Завтра , про це Максим Степанов розповів в інтерв'ю Радіо Свобода.

Loading...

«Ми забезпечені тестами, я думаю, на кілька місяців вперед. І постійно, як тільки у нас є необхідність, вони відразу докуповуються, забезпечені повністю засобами на закупівлю цих тестів », – підкреслив міністр.

Він додав, що з початку пандемії були істотно оновлене обладнання для тестування.

«Я вам хочу сказати, що до початку пандемії останній раз обладнання в лабораторні центри ми купували в 2009 році. Тобто остання закупівля в деякі лабораторні центри обладнання була в 2009 році. Ми зараз практично оновили повністю весь склад обладнання, необхідного для тестування, з одного боку. А з іншого боку, продовжуємо це робити. І паралельно вчимо людей робити саме ці тести. Тобто у нас є команда вірусологів, яка в постійному режимі проїхала всі без винятку області », – розповів Степанов.

Нагадаємо, що в Україні 29 серпня повідомили, що оновлений черговий рекорд по числу нових виявлених хворих COVID-19. За минулу добу, 28 серпня, в Україні зафіксовано 2481 випадок захворювання коронавирусной інфекцією, 41 людина померла, 1055 пацієнтів одужали, свідчать дані РНБО.

Найбільше нових випадків виявлено в Києві – 265. 247 – випадків діагностовано в Харківській області, 227 – Тернопільської, 190 – Львівської, 182 – в Івано-Франківській.

Станом на 29 серпня в Україні виявили майже: 117 000 інфікованих коронавірусів, померли 2492 пацієнти, одужали – 56138.

Раніше ми повідомляли, що Кабінет міністрів 26 серпня продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 жовтня 2020 року, посиливши деякі обмеження.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...