Фокіна можуть виключити з ТКГ: що про це відомо

Фокіна можуть виключити з ТКГ: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини

Першого прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна запропонували виключити зі складу ТКГ Донбасом після скандальної заяви про амністію для бойовиків на окупованих територіях.

З такою пропозицією виступив голова постійної делегації України в Парламентській Асамблеї НАТО, нардеп від «Слуги народу» Єгор Чернів.

«Не може бути амністії для бойовиків, які вбивали українських військових. Не повинно бути особливого статусу для всієї території Донецької та Луганської областей », – стверджує політик.

На його думку, вся земля на Донбасі, яку вдалося відвоювати у проросійських бойовиків – «просякнута кров'ю» захисників України. Тому, такий, як Фокін, «не має ніякого права розпоряджатися долею цих територій і їх жителів», стверджує Чернів.

«Люди, які фактично здають національні інтереси і відверто підіграють ворогові, не мають права представляти нашу країну ні в одній структурі. Тому я вимагаю виведення Фокіна зі складу ТКГ! Прошу колег підтримати! » – резюмував нардеп.

Фокіна можуть виключити з ТКГ: що про це відомо

Як ми розповідали раніше, згідно з даними Міністерства оборони за період з 1 січня 2020 року по 25 серпня 2020 на Донбасі загинули 45 військовослужбовців ЗСУ.

Тим часом, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков і глава МВС Арсен Аваков засудили ідею заступника глави української делегації в ТКГ Вітольда Фокіна про повну амністію проросійських бойовиків на Донбасі.

Джерело: Народна Правда