У Тернополі з'являться особливі тролейбуси для школярів

У Тернополі з'являться особливі тролейбуси для школярів
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Тернополі з вересня запускаються спеціальні тролейбусні рейси для перевезення школярів.

Про це повідомила прес-служба Тернопільської міської ради.

Спеціальні шкільні рейси виконуватиме вісім додаткових одиниць електротранспорту на маршрутах: №№1, 2, 5, 7, 8, 10, 11. Особливі тролейбуси будуть обладнані табличками «Діти».

«Послуги з перевезення учнів шкільними тролейбусами буде здійснюватися при наявності учнівської Соціальної картки Тернополя, для школярів проїзд – безкоштовний», – повідомили в прес-службі.

Зараз в шкільних тролейбусах дозволено супровід батьками учнів молодших класів.

Однак для супроводжуючих осіб проїзд буде платний (відповідно до діючих тарифів на проїзд). У перспективі планується також дозволити в цих тролейбусах проїзд працівників освітніх установ.

Додаткові тролейбуси введені для забезпечення належного проїзду учнів до загальноосвітніх навчальних закладів міста в умовах карантину, оскільки після того, як Тернопіль потрапив в «помаранчеву» зону і кількість пасажирів в громадському транспорті обмежили, на зупинках систематично виникають скупчення людей, і на тротуарах формуються черги.

Як ми вже розповідали раніше, міністр охорони здоров'я Максим Степанов не бачить сенсу проводити тестування вчителів та учнів на коронавірус після контакту з хворими в школі.

А школи, які знаходяться в регіонах «червоної зони» карантину – не відкриють свої двері 1 вересня. У таких школах початок навчального року буде дистанційним.

Джерело: Народна Правда