Змішувачі для кухні: популярні модифікації і додаткові функції

Змішувачі для кухні: популярні модифікації і додаткові функції
Автор Желізняк Олександр в Соціальна правда

Сучасну функціональну і комфортну кухню неможливо уявити без якісного оснащення. Кожна деталь тут відіграє важливу роль. Помилки у виборі дрібниць здатні доставити власникам масу проблем. Особливу увагу потрібно звертати на змішувачі (крани) для кухні , зокрема, на матеріали їх виготовлення, принцип дії, конструкцію і надійність.

Різновиди змішувачів для кухні

Великий вибір змішувачів представлений на сайті leroymerlin.ua. За конструкцією вони класифікуються на:

Loading...
  • одноважелі;
  • двовентильні;
  • з гнучким шлангом;
  • сенсорні.

Перший тип поєднує в собі простоту і зручність. Другий привертає увагу невисокою вартістю і точністю регулювання температури води. Варіант зі шлангом практичний при необхідності наповнення містких ємностей. Він може бути і важільним, і вентильним. Сенсорні або безконтактні змішувачі характеризуються високою гігієнічністю, економічною витратою. Найбільш надійними матеріалами виготовлення визнані кераміка, латунь, силумін, бронза, мідь. Всі вони відмінно протистоять корозії, мають привабливий дизайн, легко очищаються від мильного нальоту, жиру. Вибір конкретного варіанту залежить від стилю кухні. Мідь і бронза зустрічаються в ретро-дизайнах, приміщеннях під старовину. Силумін, латунь, кераміка – прерогатива сучасних інтер’єрів.

Додаткові опції змішувачів

Стандартні змішувачі, призначені для подачі води і контролю її температури, зустрічаються все рідше. Споживачі віддають перевагу моделям з додатковими опціями. Одна з найбільш затребуваних – міні-бойлер. Елемент нагрівання дозволяє отримувати гарячу воду навіть там, де відсутнє централізоване гаряче водопостачання, двоконтурний котел або бойлер. Звичайно ж, він не замінить повноцінно обладнання, але істотно спростить побут. Змішувачі з підсвічуванням – ще одна новинка. Найбільш зручні в застосуванні моделі з мінливим кольором: на холодну воду – синій, на гарячу – червоний. Важлива перевага такого крана – ефектний дизайн. Змішувачі з вбудованим фільтром (аератором) заслужили особливу популярність в багатоквартирних будинках. Вони дають можливість пити воду з-під крана, не турбуючись про здоров’я. Фільтруючі елементи затримують важкі метали. В результаті на чайнику та інших видах посуду менш інтенсивно накопичується твердий осад.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...