Кримінальний клан Бориса Колеснікова просуває могильника скляного заводу Сергія Черткова на виборах в Костянтинівську ОТГ

Кримінальний клан Бориса Колеснікова просуває могильника скляного заводу Сергія Черткова на виборах в Костянтинівську ОТГ
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Жителі Костянтинівки опинилися в небезпеці. Кримінальний клан Бориса Колеснікова вирішив повністю взяти під свій контроль Константинівську об’єднану громаду, про це повідомляє «Антикор». Бандити вже висунули свою людину на вибори глави Костянтинівській ОТГ – їм стел сумнозвісний в Костянтинівці Сергій Чертков. Той самий Чертков, який за шість років з 2006 по 2012 рік, будучи директором Костянтинівського державного хімічного заводу, фактично повністю знищив це унікальне підприємство.

Цей горе-директор не вкладався в модернізацію або закупівлю сучасного обладнання, а тільки намагався витиснути все соки з виробничих можливостей, в результаті був зупинений єдиний в Україні сірчанокислотний цех № 39 КГХЗ.

Loading...

При Черткові почали вирізати обладнання та вивозити чорні і кольорові метали. Через це обвалилося виробництво, що призвело до втрати ринків збуту, які зайняли китайські конкуренти. Утворювалася гігантська заборгованість по виплаті зарплати і почалися масові звільнення людей. Другий напрямок для заробітку – тендерний – його сімейна фірма «Олав» роками вигравала практично всі заводські тендери.

За 6 років Чертков вивів з заводу майже 200 млн грн. Коли вичавлювати з підприємства більше не було чого, Чертков оперативно пішов із заводу, залишивши без роботи тисячі людей. Зараз на місці заводу – пустир і руїни, де бродять собаки і наркомани.

Таку ж жахливу долю Чертков готує і Костянтинівській ОТГ, якщо йому вдасться перемогти на виборах.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...