Бродський Олександр Якович

Бродський Олександр Якович
Автор Марія Петренко в Досьє

Депутат Київської міської ради VIII скликання від Шевченківського району м. Києва, округ №117.

Loading...

Посада: Голова постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики.

Депутатська фракція: «Єдність».

Біографія, сім’я, хобі

Народився 2 квітня 1973 року в місті Ірпінь. Дружина – Олеся Бродська, в сім’ї троє дітей: дочка Анна, сини Андрій і Артем. Молодший брат В’ячеслав Бродський – також депутат Київради.

З чотирьох років займається футболом, в юності грав у складі футбольної збірної Київської області. Захоплюється гірськими і водними лижами, волейболом.

Освіта

1980-1990 рр. – Ірпінська середня школа №3, закінчив із золотою медаллю. У 1998 р. закінчив Київський державний технічний університет будівництва та архітектури, спеціальність «інженер-економіст».

Трудова діяльність

вартістю 200 тис грн.

З агітаційних наметів Олександра Бродського потенційним виборцям продавали картоплю по 10 грн за 10 кілограмів. Після цього екс-депутат Київської обласної ради Олександр Аронець охрестив кандидата «Маршалом картоплею».

Декларація

У 2018 році Олександр Бродський з дружиною задекларували по $32 тис, 40 тис євро і 290 тис грн готівкою. У банках розміщено близько 105 тис грн. Олеся Бродський задекларувала лом золота вагою 0,9 кг. Загальний дохід депутата склав 120 тис грн: зарплата в проектно-будівельної компанії «Укрпроект» і фірмі «Макс-Торг «2011».

З нерухомого майна сім’ї належить квартира в Києві, житловий будинок і земельна ділянка в селі Новосілки Києво-Святошинського району Київської області. У депутата є автомобіль Lexus LX570, квадроцикл BRP Commande1000XT, два Segway x2, а також годинники Breguet і Hublot.

Посилання

Громадська приймальня: вул. О. Теліги, 43, к. 6, (044) 332-60-73

Електронна пошта: [email protected]

Офіційна сторінка на сайті КМР: https://kmr.gov.ua/uk/users/brodskui

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/brodskyy

Звіт депутата за 2018 рік

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...