Компанія Simcord заявила про співпрацю з банком «Грант»

Компанія Simcord заявила про співпрацю з банком «Грант»
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Компанія Сімкорд і банк «Грант» уклали Меморандум про довгострокове партнерство, і координації дій для досягнення спільної мети – удосконалення банківської сфери за допомогою технології блокчейн. Основною метою даної співпраці є створення робочої групи по реалізації технічної можливості застосування технології блокчейн в банківській сфері.

Серед першочергових завдань робочої групи можна виділити наступні:

Loading...

• розробка правової моделі управління правами на грошові кошти клієнта фінансової установи, яка повинна відповідати всім вимогам банківської ліцензії, а також нормам чинного законодавства в даній сфері;

• реалізація технічної можливості застосування продуктів компанії Simcord (https://www.simcord.com/ru/about-us ) в банківській сфері, зокрема у вигляді банківського рахунку, кошти на якому будуть виражені в цифрових активах, похідних від гривні.

Ця співпраця є взаємовигідною, оскільки дозволить компанії «Сімкорд» впровадити свої продукти в банківську сферу, що відповідає планам розвитку компанії, а банку «Грант» – використовувати нові технології у своїй діяльності і реалізувати новий спосіб управління фінансовими ресурсами.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...