Миколаївська «слуга народу» Домбровська виявилася бізнес-партнером Чайки-Пелипаса

Миколаївська «слуга народу» Домбровська виявилася бізнес-партнером Чайки-Пелипаса
Автор Желізняк Олександр в Правда про чиновників/Публікації

21 серпня в Миколаїв приїхав Президент України Володимир Зеленський. У місті він взяв участь в декількох зустрічах в рамках програми «Велике будівництво». Але головна подія, яка пройшла за участю Президента – представлення міської та обласної команди «Слуги народу» на осінні місцеві вибори.   Разом з кандидатами в депутати президент представив політика, який буде боротися за крісло мера Миколаєва. Їм стала Тетяна Домбровська – до недавніх пір маловідома бізнесвумен, без політичного і управлінського досвіду.  

Кандидат в мери Миколаєва від партії «Слуга народу» Тетяна Домбровська   Миколаївська «слуга народу» Домбровська виявилася бізнес-партнером Чайки-Пелипаса ЗМІ вже публікували інформацію про можливий сепаратистський бек-граунд Домбровської, і про те, що її компанії регулярно освоюють сотні мільйонів гривень бюджетних коштів, а скандал про «корабельної сосни» з її участю став відомий на всю країну.  

Однак до сих пір мало уваги приділялося бізнесу Тетяни Домбровської. Але інформація з відкритих реєстрів відкриває завісу про минуле «слуги народу».  

Для довідки: Тетяна Домбровська – вдова миколаївського бізнесмена Владислава Домбровського, який загинув в 2016 року. До недавніх пір вона носила дівоче прізвище Кримчакова. Це важливо, адже саме це прізвище часто фігурує в державних бізнес-реєстрах.   

Протягом багатьох років родина Тетяни Домбровської вела бізнес в Миколаєві (ЖКГ, кредити, реклама, прибирання міста) маючи тісний зв’язок з місцевими фінансово-політичними групами. Головним партнером можна назвати групу Пелипас-Чайки.  

Олексій Пелипас і Владислав Чайка – одіозні особистості для Миколаєва. Батько останнього протягом 13 років був мером міста. Цей же період виявився найбільш плідним для Чайки-молодшого і його компаньйона Пелипас. Пов’язані з ними компанії отримували гроші з міського бюджету, а в списку на отримання комунальних приміщень і міської землі їх компанії в десятки разів обходили конкурентів. Сьогодні їх бізнес – це ЖЕКи, МАФи, білл-борди та інше, а також «свої» люди в міській політиці і криміналі.  

Зв’язок Домбровської з групою Чайки-Пелипас простежується через ряд компаній, де обидві сторони були в числі керівників / засновників.   Вивчимо кожну компанію більш докладно.  

ТОВ «Зупинка». Заснована в 2006 році, в числі засновників значилися Олексій Пелипас, Владислав Чайка і Тетяна Домбровська (тоді під дівочим прізвищем Кримчакова). Остання числиться в списку засновників досі.  Миколаївська «слуга народу» Домбровська виявилася бізнес-партнером Чайки-Пелипаса ТОВ «Карс Клінінг». Компанія, яка протягом восьми років виграє великі тендери на прибирання міста від сміття. За цей період отримала з бюджету близько 200 мільйонів гривень. У відкритих реєстрах в числі перших засновників компанії значиться якась Е.Лазута – родичка Олексія Пелипас. У числі керівників деякий час значився О.Коноваленко – партнер Пелипас. Відомо, що ще одним засновником компанії був Владислав Домбровський, його ім’я неодноразово пов’язували в ЗМІ разом з компанією, проте на сьогоднішній день у відкритих реєстрах його згадок щодо «Карс Клінінг» немає. (на сьогоднішній день, інформація з реєстрів зникла)  

Як би там не було, зв’язок сім’ї Домбровської можна знайти за реєстрами більш «складним» шляхом: багаторічний бізнес-партнер Тетяни Домбровської, кандидат в депутати міськради від «СН» Анна Замазеева через ТОВ «Рекламний світ» пов’язана з якимось А.Кірільчуком – чинним бенефіціаром «Карс Клінінг».  Миколаївська «слуга народу» Домбровська виявилася бізнес-партнером Чайки-Пелипаса ТОВ «БІГ». Засновником компанії в 2007 значилася Ірина Бергман – родичка Чайки. Сьогодні компанія оформлена на Тетяну Домбровську. Кілька років також займалася прибиранням Миколаєва, отримавши з бюджету близько 30 млн гривень.  Миколаївська «слуга народу» Домбровська виявилася бізнес-партнером Чайки-Пелипаса ТОВ «Еллінг-2000». Нетривалий час з компанією був пов’язаний Владислав Домбровський. Сама компанія належить учасникам місцевої групи БПП-ЄС (Меріков).  Миколаївська «слуга народу» Домбровська виявилася бізнес-партнером Чайки-Пелипаса ТОВ «Лайм Фінанс». Колись оформлена на пару Домбровських компанія в числі засновників має ТОВ «Гуру Консалтінг». Остання в свою чергу пов’язана з багаторічним депутатом Миколаївської міськради, членом групи «ОТЗЖ» в міськраді Анатолієм Дюмін (орієнтується на Чайку- Пелипаса).  Миколаївська «слуга народу» Домбровська виявилася бізнес-партнером Чайки-Пелипаса Всю інформацію ми зобразили у вигляді схеми.  Миколаївська «слуга народу» Домбровська виявилася бізнес-партнером Чайки-Пелипаса По мимо іншого, слід звернути увагу, що три компанії з цього числа отримували значні суми від міської влади, займаючись натомість прибиранням міста. У перерахунку на долари ця сума досягає $ 17 мільйонів. Чи став місто за час їх роботи чистіше – питання, на яке повинні відповісти самі жителі.

Миколаївська «слуга народу» Домбровська виявилася бізнес-партнером Чайки-Пелипаса

  А поки незрозуміло, куди дивилося вище керівництво партії «Слуга народу», коли давало добро на призначення Домбровської кандидатом в мери Миколаєва. Адже кандидата з настільки зіпсованою репутацією зв’язком з криміналом і багаторічному освоєнням міського бюджету у них не було  

Джерело: Народна Правда