Скандал з призначеннями на українській митниці: як Марченко намагається «запустити» свої схеми в Держмитслужбі

Скандал з призначеннями на українській митниці: як Марченко намагається «запустити» свої схеми в Держмитслужбі
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Вихід Ігоря Резника, касира екс-глави Державної фіскальної служби України Романа Насірова, з «декрету» і блискавичне узгодження його кандидатури Міністром фінансів України Сергієм Марченком на посаду директора Департаменту по боротьбі з контрабандою Державної митної служби, свідчить про те, що бізнес незабаром знову буде обкладений даниною і злочинні схеми запрацюють з новою силою, – інформує портал «Рупор» .   Як відомо, з 2016 по 2017 роки, Резник вже працював на цій посаді за квотою Віталія Хомутинника, під час перебування якого бізнесмени постійно писали на нього заяви в правоохоронні органи про систематичні щомісячні побори.

 В оточенні Резника говорять, що у нього є потужний «дах» в особі Офіса генерального прокурора і ДБР, і дуже скоро, нібито, він замінить Андрія Павловского на посаді в.о. голови ДМСУ.  

Loading...

У минулий понеділок, 31 серпня 2020 року, Ігоря Резника бачили на виході з офіса генпрокурора, а на нещодавній нараді в ДМСУ, 3 серпня 2020 року, Резник, за даними інформованого джерела,  дав команду заганяти все вантажі з Туреччини на майданчик одного з найбільш відомих контрабандистів України Віктора Шермана. При цьому у вузькому колі Резник заявив, що за ним стоїть особисто Ірина  Венедиктова.

 За інсайдерською інформацією Резник отримав добро на відновлення контрабандних схем в найвищих кабінетах правоохоронних органів України. Далі буде    

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...