Влада руками силовиків «кошмарить» нові опозиційні сили

Влада руками силовиків «кошмарить» нові опозиційні сили
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Нова виборча кампанія в місцеві вибори влади супроводжується масовим використання адміністративного ресурсу і силового тиску на опонентів з боку офісу президента Зеленського. Про це йдеться в статті «Агресивна «зелень»: силове усунення конкурентів».    Меру Черкас Анатолію Бондаренку, який йде на вибори під брендом «За майбутнє» особисто погрожував (!) Президент, заступник голови офісу президента Трофимов, слідчі глави МВС Арсена Авакова. У мерії Черкас Національна поліція провела обшуки і виїмку документів. Проти мера-бунтаря порушуються кримінальні справи мало не пачками.   

Така бурхлива реакція на проект «ЗМ» обумовлена тим, що він орієнтований на голоси електорату, розчарованого в «слуг народу». Таких людей мільйони і в офісі президента дуже нервують з приводу того, що електоральна «пастка», розставлена на виборців Зеленського, може ефективно спрацювати.   

Loading...

Не можна обійти історію з депутатом Гео Леросом. Буквально на другий день після того, як він публічно піддав персональної критики Зеленського і главу його офісу Єрмака, його виключили з фракції. Більш того, проти Гео ЛЕРОС порушили аж три кримінальні справи.  

  У наявності передвиборний підтекст у справі про репресії щодо Гео Лероса. Його переслідують через те, що він може опублікувати багато цікавої інформації про махінації в передвиборному штабі Зеленського в період президентських виборів. Зокрема, про продаж місць у виборчому списку «слуг». Ці факти, поза всяким сумнівом, вплинуть на рейтинг президентської партії.   

Загроза програшу на майбутніх виборах до місцевих органів влади робить влада агресивною. Під пресинг силовиків потрапляють всі потенційні конкуренти «зелених». Навіть невеликі політичні проекти, які не вписуються в бачення виборів з боку офісу президента.

Наприклад, проти спонсорів партії «Живи в достатку» – ювелірної мережі B2b Jewelry, СБУ організувало справжнє «маски-шоу». Обшуки, виїмка документів, «викриття фінансових махінацій». Більше двох років мережа працювала без всяких конфліктів з правоохоронців, однак коли «полізла в політику», так відразу почалися проблеми.   

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...