Як захистити собаку від бліх і кліщів на прогулянці?

Як захистити собаку від бліх і кліщів на прогулянці?
Автор Желізняк Олександр в Соціальна правда

Паразити – загроза для здоров'я собак. Крім того, що їх укуси викликають свербіння і дискомфорт, комахи можуть стати джерелом алергії, привести до погіршення роботи печінки. Тварина, яка уражена блохами, відчуває свербіння, розчісує шкіру, порушуючи її захисну функцію. В результаті може статися інфікування расчесов. Блохи до того ж провокують інвазію гельмінтами. Кліщі можуть викликати інфекційні захворювання. Дбайливий господар обов'язково подбає про те, щоб його вихованець був захищений від паразитів.

Собаки менш захищені від паразитів, ніж домашні кішки, тому що щодня вигулюються, грають і граються в траві. У весняний і літній час вони особливо уразливі. Господар може вибрати кілька варіантів засобів:

Loading...
  • нашийник;
  • краплі та спреї;
  • таблетки.

Нашийник від бліх для собак можна розглядати тільки як підтримує засіб. Він не позбавить від вже існуючих паразитів. Спочатку потрібно обробити тварина більш потужним засобом з високим вмістом діючої речовини. І тільки потім надіти нашийник.

Краплі та спреї мають однаковий принцип дії, тільки спрей розподіляється по всій вовни, а краплі наносяться на холку вихованця. Вибирайте препарат, який працює проти бліх, кліщів, а також захищає від гельмінтів.

Чи не на всіх собак діють місцеві засоби, які наносяться на шерсть. З різних причин комахи можуть продовжувати докучати вихованцеві. Тоді можна або вибрати засіб з іншим діючою речовиною, або купити таблетки від бліх.

Таблетки працюють системно, потрапляючи в кров, забезпечують тривалу і стійку захист. Багато власників і заводчики вибирають саме таблетки від паразитів для своїх собак, та як на даний момент це найефективніший варіант захисту від комах.

Засоби для захисту потрібно підбирати відповідно до маси тіла собаки, щоб тварина отримала дозу препарату, який вб'є паразитів, але не завдасть шкоди здоров'ю. Купуйте засоби тільки в перевірених зоомагазинах або у ветеринарних клініках. Не ігноруйте обробки, тому що кровоссальні комахи суттєво знижують якість життя тварини, можуть привести до аутоімунних захворювань і алергії, завдають шкоди організму. Обробляйте собак так, як радить ветеринар, коректний на препараті, тоді блохи і кліщі НЕ будуть докучати вашому чотириногого друга.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...