Депутати планують законодавчо впорядкувати дистанційну форму роботи

Депутати планують законодавчо впорядкувати дистанційну форму роботи
Автор Марія Петренко в Новини

У новому законопроекті №4051 йдеться про вдосконалення правового регулювання дистанційної роботи.

Як передає новинний портал Завтра , законопроект зареєстрований на сайті Верховної Ради України .

Loading...

Відзначається, що автори пропонують забезпечити співробітникові можливість поєднувати роботу в дистанційному і звичайному режимах.

Депутати пропонують покласти на власника або уповноважений орган зобов’язання забезпечити безпечні умови роботи і передбачити право роботодавця при укладенні трудового договору про дистанційну роботі, отримуючи відомості про місце проживання, де співробітник буде виконувати робочі обов’язки.

Відповідно до законопроекту, співробітник повинен бути ознайомлений в письмовій формі або через електронний документ з правилами внутрішнього трудового розпорядку, колективним договором, локальними нормативними актами, оповіщенням і іншими документами.

Законопроект пропонує дозволити дистанційне ознайомлення співробітника з вимогами по охороні праці, в тому числі використовуючи засоби відеозв’язку.

«Грамотне удосконалення, трудового законодавства може стимулювати переклад великої кількості співробітників з роботи за договорами цивільно-правового характеру на повноцінні трудові відносини з роботодавцем. Це забезпечить захищеність співробітнику в трудовому процесі », – прописано в документі.

Як ми раніше повідомляли, Раду закликали не підтримувати законопроект Слуги народу про мову

Нагадуємо, що Рада проголосувала за скасування трудових книжок

Джерело: Народна Правда
загрузка...