Для України пріоритетами є фондовий ринок і накопичувальні пенсії

Для України пріоритетами є фондовий ринок і накопичувальні пенсії
Автор Марія Петренко в Новини

Відсутність в Україні через 29 років незалежності накопичувальної пенсійної системи, фондового ринку, концесійних доріг та переробки сміття є злочином, вважає прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«Реально розуміючи демографічний прогноз розвитку України, я розумію, що для більшості тих, хто сидить в цьому залі сучасна пенсійна система не зможе забезпечити пенсію, навіть тисячу гривень. Ми зобов'язані перейти на накопичувальну », – сказав він на« Форумі МСП. Перезавантаження »в Києві.

Loading...

«Ми повинні створити фондовий ринок для бізнесу та фізичних осіб в Україні, тому що це ресурс, який ми шукаємо ззовні, а в Україні лежать мільярди доларів. Тому це пріоритет, ми цим будемо займатися », – додав Шмигаль.

Він також повідомив, що в наступному році уряд має намір продовжити інфраструктурні проекти, в тому числі перейти до зрошенню, і крім доріг взятися за мости, що може підтримати металургію.

Прем'єр заявив, що вірить, що за допомогою уряду в таких галузях, як машинобудування, авіабудування, космічна галузь і ОПК в наступному році вдасться залучити $ 1-2 млрд у великі контракти.

Джерело: Народна Правда
загрузка...