Офіс президента прокоментував санкції РФ проти українських нардепів

Офіс президента прокоментував санкції РФ проти українських нардепів
Автор Марія Петренко в Новини

Чергове введення санкцій Росією проти членів ряду фракцій Верховної Ради не має очевидних логічних пояснень і носить, швидше, ситуативний спекулятивний характер.

Як передає новинний портал Завтра , таку позицію висловили в Офісі президента .

Loading...

«Зараз цей технологічний прийом з боку РФ застосований на тлі ряду скандальних подій – перш за все, безумовного отруєння опозиційного лідера Олексія Навального і тривалої політичної кризи в Білорусі, які різко погіршують ставлення світової спільноти до самої Російської Федерації і змушують її ще раз переглянути формати відносини з РФ в сторону подальшої жорсткості та ізоляції », – повідомляє ОП.

В Офісі президента припускають, що таким чином Росія намагається захищати свої ситуативні інтереси і зменшувати інформаційний вплив негативних факторів на громадську думку всередині країни.

Відзначимо, що росіянам порекомендували ввести санкції відразу проти всіх українських парламентаріїв і проти всіх громадян.

Нагадаємо, що Росія ввела санкції проти 43 народних депутатів України від фракцій Європейська солідарність, Голос, Батьківщина і групи Довіра.

У списку санкцій зокрема потрапили Петро Порошенко, Ахтем Чийгоз, Святослав Вакарчук, Кіра Рудик, Сергій Рахманін, Валентин Наливайченко, Сергій Тарута.

Раніше ми повідомляли, що Україна закликала ввести санкції проти Росії через отруєння Навального.

Джерело: Народна Правда
загрузка...