РФ ввела економічні санкції проти 43 депутатів ВРУ

РФ ввела економічні санкції проти 43 депутатів ВРУ
Автор Марія Петренко в Новини

Уряд Російської Федерації ввело економічні санкції проти 43 народних депутатів України, в тому числі п'ятого Президента Петра Порошенка.

Відповідні економічні санкції встановлює постанову уряду Російської Федерації від 31 серпня, оприлюднене увечері 4 серпня.

Loading...

У списку санкцій зокрема потрапили Петро Порошенко, Ахтем Чийгоз, Святослав Вакарчук, Кіра Рудик, Сергій Рахманін, Валентин Наливайченко, Сергій Тарута

Депутат ВР від фракції «Голос» Володимир Цабаль підрахував в Фейсбуці, що в цілому санкції стосуються 43 народних депутатів 9-го скликання. Найбільше в списку представників «Голосу» – 17. Крім того, в ньому 11 народних обранців з «Батьківщини» і 9 – з «Європейської солідарності».

«Це – визнання нашої принципової, безкомпромісної позиції в боротьбі за звільнення окупованих територій. А цей конкретний список виглядає результатом голосування в липні за зміни до Закону про вибори, де завдяки «Голосу» і колегам з інших фракцій … вдалося домогтися того, щоб в цьому законі було прописано, що вибори на окупованих територіях можуть відбутися «тільки за стандартами ООН », – написав Цабаль, додавши, що це дуже не сподобалося нашим північним сусідам.

Джерело: Народна Правда
загрузка...