Школи на карантин: Україну чекають страшні наслідки пандемії як в Італії

Школи на карантин: Україну чекають страшні наслідки пандемії як в Італії
Автор Марія Петренко в Новини

Ситуація з коронавирусной інфекцією в Україні з кожним місяцем буде погіршуватися.

Як передає новинний портал Завтра , про це в інтерв'ю повідомив «Главкому» інфекціоніст Андрій Александрін, керівник національної експертної групи з інфекційного контролю, вже в кінці вересня навчальні заклади в країні можуть закритися на карантин.

Loading...

«Дитяче населення є однією з рушійних сил поширення ГРВІ, в тому числі COVID-19. І найближчим часом зростання захворюваності за рахунок дитячого населення піде ще більше, тому що хоч діти і не є групою ризику, вони є носіями. Діти можуть заражати своїх батьків, бабусь і дідусів. Я впевнений, ситуація буде такою 1 вересня діти пішли в школу, в кінці вересня всі школи закриються », – повідомив він.

Населення «дуже розслабилося» за словами Александріна, воно не довіряє центральної влади.

«По-друге, за моїми спостереженнями, зараз величезна проблема – внутріколективні спалаху. Один хворий чоловік прийшов на роботу в велике підприємство, там почхати-кахикнув, всіх позаражал, і через кілька днів отримав лабораторне підтвердження COVID-19. Ось вам і спалах », – зазначив лікар.

Інфекціоніст вважає, що вже через кілька місяців, буде серйозне погіршення ситуації з коронавірусів.

«Я не хочу лякати, просто як інфекціоніст розумію: в кінці жовтня – на початку листопада ми отримаємо точно таку ситуацію, яка була навесні в Італії або Іспанії, коли в лікарню звозитимуть величезна кількість хворих, медики змушені будуть з трьох пацієнтів вибирати одного, чиї шанси на одужання високі, і лікувати його », – додав Александрін.

Нагадаємо, що недавно в Києві на карантин закрили дві школи і чотири дитячих садки.

Також, в Запоріжжі ще один клас відправили на карантин через коронавируса.

Джерело: Народна Правда
загрузка...