У Хабаровську відбулася 57-а акція протесту на підтримку Фургала

У Хабаровську відбулася 57-а акція протесту на підтримку Фургала
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

У російському місті Хабаровську жителі вийшли на 57-й за рахунком акцію на підтримку колишнього губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала, який звинувачується в організації вбивств підприємців в середині 2000-х років.

Як передає новинний портал Завтра , про це повідомляє проект Радіо Свобода Сібірь.Реаліі.

Loading...

Відзначається, що несанкціонований мітинг в суботу зібрав близько двох тисяч чоловік, міська ж влада оцінила число учасників в одну тисячу.

Після мітингу в центрі міста, біля будівлі уряду Хабаровського краю, люди рушили ходою головними вулицями міста. На заклики поліції покинути проїжджу частину протестувальники не відреагували.

Повідомляється, що критика мітингувальників була звернена як до регіональної, так і до федеральної влади.

Звучали гасла «Свободу», «Путіна у відставку» та інші. Люди також закликали звільнити політв’язнів і припинити переслідування активістів. Після ходи частина активістів прийшла до будівлі мерії міста. Люди скандували гасла з вимогою відставки мера Сергія Кравчука. Деякі принесли з собою штучні квіти, щоб привітати чиновника з днем ​​народження. Трохи раніше ці квіти мітингувальники поклали на імпровізовану «могилу правосуддя і чесних виборів».

Нагадаємо, що губернатор Хабаровського краю Сергій Фургала було затримано 9 липня, його звинувачують організацію замахів на регіональних бізнесменів. З 11 липня в Хабаровському краї, а також в інших регіонах відбуваються масові мітинги і пікети.

Раніше ми повідомляли, що в Хабаровську знову вимагають «відставки Путіна».

Також нагадаємо, що Путінський пропагандист знайшов «український слід» в протестах в Хабаровську.

Джерело: Народна Правда
загрузка...