Віддати життя за злодійську касу: в Лук’янівському СІЗО вбили снайпера

Віддати життя за злодійську касу: в Лук’янівському СІЗО вбили снайпера
Автор Марія Петренко в Новини

У Лук’янівському СІЗО загинув підозрюваний. Як стверджує керівництво, причиною смерті були проблеми з серцем.

Як передає новинний портал Завтра , чоловік був за гратами три тижні. На постійній основі до нього приходила мати і приносила передачі. Про смерть сина жінка дізналася під час чергового візиту.

Loading...

«Мене викликали, віддали паспорт, сказали, щоб підійшла на прохідну. Там вийшли хлопці та сказали, що сина немає », – розповідає мати загиблого.

З’ясувалося, що чоловік загинув. Але за чотири доби керівництво СІЗО не поставило до відома ні адвоката, ні рідних.

«Якщо людина померла своєю смертю – повинні в той же день повідомити родичам або мені, як захисника. Чому мовчали, це питання. На мою думку, мовчали щоб приховати давність завданих тілесних ушкоджень », – пояснює адвокат підозрюваного.

Родичі розповідають, що чоловік кілька разів просив знайти і передати йому $ 10 тис. Чоловік пояснював це тим, що місцеві авторитети вимагають поповнити злодійську касу, і його вже поставили на лічильник. А несплата означає смерть.

«Говорив, що потрібні гроші. Потрібно спочатку одна була сума, потім інша. Говорив, що йому там дуже загрожують і незрозуміло чим це може завершитися », – каже знайома загиблого.

Родичі впевнені, коли чоловік не зміг оплатити – його просто вбили. На тілі вони нарахували десятки вибоїв і синців, які навіть щільний грим не зміг приховати.

Судово-медична експертиза про синці на тілі ув’язненого не вказала нічого. Було видано висновок, що у чоловіка, який був снайпером, прихопило серце.

«Його затримали за підозрою у виготовленні та торгівлі наркотиками. Вже на третій день перебування в СІЗО, чоловікові почали погрожувати і керівництво ізолятора було в курсі », – стверджує його адвокат.

Також вона додала, що загиблий імітував самогубство для того, щоб його перевели в лікувальний корпус, для уникнення бійок.

За фактом смерті поліцейські відкрили кримінальне провадження.

Нагадуємо, що в Києві розпочався судовий процес у справі вбивства Шеремета.

Тим часом, правоохоронці розкрили вбивство гардеробниці Ради.

Джерело: Народна Правда
загрузка...