Глава МЗС ФРН пригрозив Лукашенко новими санкціями

Глава МЗС ФРН пригрозив Лукашенко новими санкціями
Автор Желізняк Олександр в Новини

Глава МЗС ФРН Хайко Маас заявив, що в разі відсутності реакції білоруського президента Олександра Лукашенка, ЄС може ввести нові санкції.

«Ми в ЄС не визнаємо результати виборів і прийняли рішення про санкції. Зараз ми їх реалізуємо. Якщо Лукашенко не відреагує, будуть нові санкції », – сказав міністр в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag.

У Білорусі з 9 серпня тривають акції протесту проти підсумків виборів президента, на яких переможцем оголошений чинний глава держави Лукашенко, який займає цю посаду з 1994 року. Вибори відбулися 9 серпня. Відповідно до затверджених ЦВК підсумками, за Лукашенка проголосували 80,1% виборців, за його основного опонента Світлану Тіхановском – 10,12%. Всього в ході акцій протесту були затримані близько 7 тис. Чоловік.

З 13 серпня протести почалися на багатьох білоруських промислових підприємствах. 17 серпня Лукашенко допустив можливість проведення нових виборів глави держави після прийняття нової Конституції.

Раніше Тіхановском заявляла, що в результаті застосування сили по відношенню до протестуючих як мінімум сім осіб загинули, десятки пропали без вісті.

Джерело: Народна Правда