Кур'єрські послуги за 200 гривень: прикордонники затримали порушницю

Кур'єрські послуги за 200 гривень: прикордонники затримали порушницю
Автор Желізняк Олександр в Новини

Прикордонники Луганського загону спільно з співробітниками ДФС виявили заборонені до переміщення через лінію розмежування товари, можливо, подвійного призначення, які наша співвітчизниця намагалася перемістити в окупований Луганськ, приховуючи від перевірки.

Так, вчора в КПВВ «Станиця Луганська» для проходження на тимчасово окуповану територію прибула 29-річна українка. Інформацію про незаконні намірів жінки прикордонники отримали заздалегідь від відділу внутрішньої та власної безпеки. Як результат, серед речей жінки спільна група прикордонників та співробітників фіскальної служби виявила гірокомпас і електронний вимірювач швидкості вітру, які, можливо, є товарами подвійного призначення, а також газоаналізатор, який є промисловим обладнанням. Загальна вартість виявлених товарів перевищує 22 тис. Грн.

Українка пояснила, що речі їй не належать, а доставити їх до окупованого Луганськ попросили знайомі, природно не безкоштовно. Навіть не поцікавившись вмістом пакета жінка оцінила свої послуги в 200 гривень.

Виявлені товари вилучили співробітники ДФС. Гірокомпас і електронний вимірювач швидкості вітру відправили на експертне дослідження для встановлення їх цільового призначення.

Щодо «курьеркі» складено адмінпротокол за ч.1 ст. 204-3 КУпАП, ступінь відповідальності за нього ізбірет суд.

Джерело: Народна Правда