МОЗ: звернення до Мінфін збільшити витрати в бюджеті в 2021 році

МОЗ: звернення до Мінфін збільшити витрати в бюджеті в 2021 році
Автор Марія Петренко в Новини

Міністерство охорони здоров'я звернулося до Міністерства фінансів з проханням збільшити витрати на програму медичних гарантій в держбюджеті на наступний 2021 рік.

Як передає новинний портал Завтра , про це Міністерство охорони здоров'я повідомило сьогодні, 6 вересня, посилаючись на Максима Степанова – главу відомства.

Loading...

«У пропозицією Міністерства охорони здоров'я України щодо державного бюджету 2021 позначилося, що для комплексної реалізації медичної реформи програма медичних гарантій повинна бути профінансована в розмірі не менше 5% ВВП країни», – йдеться в заяві.

За даними, надані Степановим, рівень оплати праці в сфері охорони здоров'я в Україні майже на 30% нижче середньої заробітної плати у всіх галузях. Тому МОЗ ініціює поетапне розгляд заробітних плат.

На доплати лікарям з вересня 2020 передбачена 5,9 мільярда гривень, спираючись на заяви міністра. Серед наступних пропонованих поетапних змін він назвав доплати водіям карет швидкої допомоги.

У п'ятницю, 4 вересня, Денис Шмигаль, прем'єр-міністр, підтвердив, що Кабінет Міністрів внесений проект бюджету на 2021 на розгляд парламенту до 15 вересня.

Нагадуємо, що чотири міста хочуть скасувати через суд «червону зону» карантину.

Також раніше повідомлялося, що пенсії в Україні в жахливому стані.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...