Напад з ножем в Бірмінгемі: один загинув, інші поранені

Напад з ножем в Бірмінгемі: один загинув, інші поранені
Автор Желізняк Олександр в Новини

Відомо про кілька нападів з ножами в Бірмінгемі, які схарактеризували як «серйозний інцидент». Про це повідомила Британська поліція.

Як передає новинний портал Завтра , за даними, які надали правоохоронні органи, одна людина померла, а кілька людей отримали ножові поранення через спалах насильства, дане подія трапилася сьогодні вранці, 6 вересня, в районі міста, відомому своїми нічними вуличними закладами.

Новинне агентство Press Association з посиланням на поліцію графства Уест-Мідлендс поділилося ті, що напади не розглядаються як злочин на ґрунті ненависті або терористичний акт. Немає ніяких підстав вважати нападу пов’язаними з тероризмом, а жертви, судячи з усього, є випадковими людьми, про це говорить старший суперінтендант поліції Вест Мідлендс.

Цей випадок став крайнім на ряду нападів із застосуванням холодної зброї в Великобританії. В червні місяці зловмисник напав на перехожих в шотландському місті Глазго, позбавив життя двох людей і поранив шістьох, також був поранений співробітник поліції, який помер в госпіталі.

Великобританія знаходилася в стані підвищеної готовності після двох масштабних нападів з ножами в Лондоні в минулому році. Тоді обох зловмисників застрелили збройні офіцери.

В обох випадках нападниками виявилися екстремісти, достроково звільнені з в’язниці.

Нагадуємо, що жінка застрелила чоловіка і майже вбила дочку в Рівненській області

Також раніше на Прикарпатті підліток убив молотком рідного діда і покалічив бабусю

Джерело: Народна Правда