Пожежі в Луганській області: двоє військових відрізало вогнем при ліквідації пожежі

Пожежі в Луганській області: двоє військових відрізало вогнем при ліквідації пожежі
Автор Желізняк Олександр в Новини

Двох військових відрізало вогнем в Луганській області під час гасіння пожежі, про це повідомляє штаб Операції об'єднаних сил цього ранку 6 вересня.

Як передає новинний портал Завтра , сам штаб зазначає, що гасіння пожежі триває донині, вже вдалося усунути вогнища біля Красногоровки, Гладосове, Валуйського і Новгородського.

«Станом на ранок ліквідовано вогонь і поблизу Верхньоторецькому. Однак під час гасіння пожежі вогнем були відрізані від решти особового складу двоє військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил. Пошуки бійців ведуться », – повідомляється штабом.

Як повідомляє Державна служба з надзвичайних подій, загрози вогнем населеним пунктам в Луганській області на даний момент немає. У Харківській області локалізовано пожежу поблизу села Вороб'ївка, яка виникла 2 вересня. Пожежа в лісництві в Харківській області спалахнула 2 вересня і поширилася потім на площу до 500 гектарів. Згодом через сильний вітер вогонь поширився в напрямку населених пунктів. В результаті пожежі знищено 22 житлових будинки, відселені 33 людини і через отруєння продуктами горіння госпіталізовано одну людину. За фактом пожежі поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «умисне знищення або пошкодження майна».

Нагадуємо, що під час гасіння лісових пожеж на Донбасі постраждали двоє військових .

Також раніше повідомлялося, що масштабні степові пожежі на Донбасі сталися через сепаратистів

Джерело: Народна Правда