Росія вже запустила свій сценарій по Білорусі

Росія вже запустила свій сценарій по Білорусі
Автор Желізняк Олександр в Новини

Про ставлення Росії до вирішення політичної кризи в Білорусі в ефірі каналу «Україна 24» розповів експерт-міжнародник Володимир Воля.

«Росія вже запустила сценарій, щоб вивести цю ситуацію з глухого кута, з кризи, а саме – діалог з приводу Конституції. Лукашенко каже: нехай опозиція спочатку институционализируется, тому що вони зараз ніхто. І частина опозиції, яка зараз перебуває в Білорусі, створюють партію. Це такий варіант, щоб стати кимось в білоруській політиці. Подивимося, як все це буде рухатися «, – заявив В.Воля.

Експерт розповів, на кого з білоруської опозиції Кремль робить ставку.

«Але якщо цей процес пройде досить швидко, і Лукашенко буде вести переговори з тією новою партією« Разом »Колесникової і Бабарика (представники білоруської опозиції), то буде очевидно, що на цей варіант переходу робить ставку Росія, а саме на Бабарика та Колеснікову.

Нехай там Тіхановська собі їздить і каже за кордоном скільки завгодно, конституційна реформа плюс нові вибори за новою системою влади, можливо, вже без Лукашенко – так виглядає проросійський варіант виходу з ситуації, він і для Заходу теж буде прийнятний «, – сказав В.Воля .

Раніше Олександр Лукашенко обіцяв винести на білоруський референдум нову редакцію Конституції країни.

Джерело: Народна Правда