Росія звинуватила НАТО в поверненні «холодної війни»

Росія звинуватила НАТО в поверненні «холодної війни»
Автор Марія Петренко в Новини

Сергій Шойгу, який є Міністром оборони Росії, висловив свій погляд, що НАТО хоче повернутися до протистояння з РФ, як і під час холодної війни.

Як передає новинний портал Завтра, за словами Шойгу, це видно по тому, як Альянс розпочав розвиток військової інфраструктури і продовжує розгортати систему ПРО в Східній Європі. Про це він заявив по завершенні «Армійських ігор – 2020».

Loading...

«По суті, Альянс прагне повернутися до протистояння часів холодної війни», – розповідає російський міністр.

Він має твердження, що причина таких дій в НАТО очевидна. Вони нібито незадоволені тим, що Російська Федерація проводить «незалежну політику, активно бере участь у вирішенні глобальних проблем, виступає посередником у врегулюванні конфліктів».

За його словами, «зростаючий міжнародний авторитет» РФ активізував розвиток не тільки євразійських, але і БРІКС – глобальних інтеграційних об’єднань.

«Все це розглядається Заходом як виклик його лідерства, як спроба зруйнувати сформований після розпаду СРСР однополярний світовий порядок», – висловився Шойгу.

Він підкреслив, що у Кремля стурбованість викликає не стільки ведення НАТО розвідки, скільки «спроби блоку демонструвати силу».

Нагадаємо, що п’ять кораблів НАТО зайшли в Одесу.

Також раніше США закликали посилювати НАТО для протистояння РФ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...