Розпродаж в’язниць: Малюська виставив вже третю виправну установи на продаж

Розпродаж в’язниць: Малюська виставив вже третю виправну установи на продаж
Автор Желізняк Олександр в Новини

Денис малюська, Міністр юстиції України, виставив Львівську виправну колонію №48 як третій лот в рамках розпродажу виправних установ.

Як передає новинний портал Завтра , малюська наголосив на тому, що розпродаж в’язниць триває.

«На цей раз я у Львові за адресою Хуторівка, 2. Тут розміщено наш заклад №48. Історія теж трохи стара, ще в 2017 році було прийнято рішення цієї установи заморозити, в лютому 2018 року через цієї установи був вивезений останній засуджений. Зараз ця установа швидше схоже на голлівудські фільми, де описується якийсь апокаліпсис », – розповів малюська.

Також міністр зазначив, що для потенційного покупця цей об’єкт буде дуже цікавий.

«По-перше, дуже непогане місце розташування – це недалеко від центру Львова, площа величезна, більше 10 гектарів площу земельної ділянки. Тут більше 40 різних будівель і загальна їх площа – понад 42 тисяч квадратних метрів. Є всі інженерні мережі, одна тільки електроенергія тут відведена потужністю 2,2 МВт … Є каналізація, водовідведення », – підкреслив малюська.

Як вважає сам міністр, цей об’єкт ідеально підійде для промислової або житлової забудови. Також він додав, що коштувати в’язниця буде не так дешево як могли дуже багато припустити.

У серпні Міністерство юстиції розпочало розпродаж майна пенітенціарної системи. Першим на електронні торги було виставлено будівлю державної установи – Ірпінський виправний центр №132, другим за рахунком – Південна виправна колонія №51 в Одесі.

Також, Міністерство юстиції України за рахунок проведення «великого розпродажу в’язниць» планує провести «велике будівництво в’язниць». Всі старі виправні установи будуть знищені.

Нагадуємо про «подарункових» сертифікати на перебування в платних камерах СІЗО.

Також раніше висвітлювалося, що жертвам зґвалтування та побиття в Україні хочуть платити компенсацію з бюджету.

Джерело: Народна Правда