Субсидія на газ: нововведення для українців

Субсидія на газ: нововведення для українців
Автор Желізняк Олександр в Новини

Споживачі, які отримують субсидії на природний газ, зобов'язані в прискореному темпі повідомити органи соціального захисту про зміну постачальника палива. В іншому випадку, субсидії і пільги можуть бути неправильно розраховані. Про це повідомили прес-служби на сайті Міністерства соціальної політики.

Як передає новинний портал Завтра , на сайті МСП пояснили, що дане нововедення правило пов'язане з введенням в Україні з 1 серпня ринку природного газу, в зв'язку з чим населення українців може самостійно вибирати, з якою компанією співпрацювати і за якими цінами купувати блакитне паливо.

Щомісячного органи соцзахисту отримують від постачальників газу інформацію про тарифи.

«Ці відомості виходять на підставі отриманої від пільговиків і одержувачів житлових субсидій інформації про набір одержуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – постачальників цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо). Своєчасне надання інформації про зміну виконавців ЖКП забезпечить актуальний і правильний розрахунок розміру субсидій і пільг », – оголосили в Мінсоц.

Нагадаємо, що Шмигаль назвав нову ціну газу для населення в жовтні.

Також раніше «Нафтогаз» підняв ціни на газ для українців.

Джерело: Народна Правда